Reklam

Antep Yöresel Ürünleri Bir Tık Uzağınızda

Antep Yöresel Ürünleri Bir Tık Uzağınızda

Antep Yöresel Ürünleri Bir Tık Uzağınızda
Antep Yöresel Ürünleri Bir Tık Uzağınızda reklam
Bu içerik 354 kez okundu.
Reklam

 

Antep yöresel ürünleri bir tık uzağınızda bulunuyor. Türkiye’nin gastronomi şehirleri arasında yer alan Gaziantep yöresel ürünlerini açmış oldukları web sayfası üzerinden satışa sunuyorlar. Antep yöresel ürünlerini satın almak isteyenler web sayfa üzerinden kuruyemiş ya da kahvaltıda tüketilebilen ürünlerden satın alabiliyorlar.

Firma Ürün Çeşitleri

Firmanın web sitesi üzerinden satışa sunduğu Antep ürünleri arasında Antep fıstığı, acılı biber salçası, cevizli sucuk ve karışık çerez yer alıyor. Ayrıca satışa sunulan ürünler arasında Antep’e özgü boziç fıstığı kullanılarak yapılan fıstıklı muska tatlısı da yer alıyor. Bu eşsiz lezzeti satın almak isteyenler sayfadan ürünü bularak istedikleri kadar satın alabiliyorlar.

Antep salçası web sayfasında bulunan ürünler arasında yer alıyor. Salça Hatay ilinde yetişen acı biberlerin Antep’te güneş altında kurumasıyla elde ediliyor. Bu sebeple ille isim kazanan salçalar firma tarafından web sayfası üzerinden satışa sunuluyor. Yemeklerinin daha lezzetli ve acılı olmasını isteyenler bu yöresel biber salçasını satın alarak kullanabiliyorlar.

Yöresel Ürünlerin Fiyatları

Web sayfasında bulunan kaliteli yöresel ürünler uygun fiyatlar karşılığında alıcılara ulaşıyor. Antep fıstıklarından satın almak isteyenler Antep fıstığı satın al sayfasında ürünün fiyatını öğreniyorlar. 1 kg fıstık satın almak isteyenler 120 TL ödeyerek satın alabiliyorlar. Cevizli sucukların fiyatı 63 tl olurken biber salçasının fiyatı 45 TL oluyor. Bu fiyatlar bir kilo olan alımlardaki fiyatlar oluyor.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık