Reklam

Mide Botoksu Nedir?

Mide Botoksu Nedir?

Mide Botoksu Nedir?
Mide Botoksu Nedir? reklam
Bu içerik 188 kez okundu.
Reklam

 

 

 

Mide Botoksu temelinde aslında hastanın daha az acıkmasını, iki öğün arasındaki sürenin uzamasını, yediği yemek miktarının düşmesi açısından kaslar üzerine bir etki uygulanır. Böylelikle daha az yediğimiz için istenilmeyen kilolarımızdan rahatlıkla kurtulabiliriz. Mide Botoksu hiçbir zararına saptanılmamış, uygulanan bireyler tarafından memnun kalınmış yöntemdir.

 

 

Mide Botoksu İstanbul

 

Mide botoksu İstanbul da oldukça uygun fiyatlara uygulanmakta ve kaliteli bir iş hizmeti ile yapılagelmektedir. Diğer ve spor yapsanız bile kilo veremiyorsanız mide botoksu yaptırmak sizin için pratik çözüm önerisidir. Eğer ki vücut kitle indeksiniz 40'ın üzerinde yer almıyorsa rahatlıkla mide botoksu yaptırabilirsiniz. Vücut kitle indeksi 40'ın üzerinde olan bireyler için bazı sakıncalar mevcuttur.

 

 

Mide Botoksu İle Zayıflayanlar

 

Mide botoksu ile zayıflayanlar da bilinen ya da görülen herhangi bir yan etkiye ya da olumsuz bir tepkiye rastlanmamıştır. Öyle ki spor ve diyet ile zayıflayamayan herkes mide botoksu yaptırmış ve istediği kiloya ulaşabilme imkanı bulmuştur. Karbonhidrat kullanımını ihtiyacınız kadar aldığınız takdirde kilo dengeniz koruma altına alınacaktır. Öyle ki ameliyat gerektirmeyen bu işlem ortalama yirmi dakika btimekte ve toplamda hastanede geçirdiğiniz süre üç dört saatle sınırlı kalmaktadır.

 

Mide botoksu ile zayıflayanlar herhangi bir kesi işlemi uygulanmayıp tamamen ağızdan yapılan bir işlem sonrası sağlıklarına kavuşmaktadırlar. Yani herhangi bir acısı, komplikasyonu olmayan mide botoksu ihtiyacı olan herkese de önerilir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık