Reklam

Trt Telefona Taşınıyor

Trt Telefona Taşınıyor

Trt Telefona Taşınıyor
Trt Telefona Taşınıyor reklam
Bu içerik 389 kez okundu.
Reklam

 

Web sayfasında paylaşılan Trt izle apk sayesinde trt telefona taşınıyor. Uygulama sayesinde trt izle’yi Android özellikle telefonlarına indiren kişiler telefon üzerinden trt kanallarını izleme imkanı buluyorlar. Böylece televizyon yanlarında olmadığında sevdikleri programları kaçırmamış oluyorlar.

Telefondan Dizi İzleme İmkanı

Trt izle uygulaması trt kanalında yayınlanan dizilerin telefon üzerinden takip edilmesini sağlıyor. Kişiler uygulamayı indirdikten sonra beğendikleri dizileri bularak istedikleri bölümlerini izleyebiliyorlar. Üstelik uygulama dizilerin tam ekran olarak izlenmesini sağlıyor. Aynı zamanda yayının ilerletilmesi ve durdurulması gibi imkanlarda sunuyor.

Böylece kişiler kısa süreli işlerinde videoyu duraklatarak sonrasında devam edebiliyorlar. Uygulama üzerinden kanalın güncel dizileri izlenebildiği gibi geçmişte yayınlanan dizileri de izlenebiliyor. Bilgi sahibi olmadıkları dizilere dair bilgileri okuyarak da daha önce izlemedikleri dizileri izleme imkanına uygulama sayesinde ulaşabiliyorlar.

Haber Takibi De Mümkün

Trt izle sayesinde kişiler bir tek dizi takibi yapmıyorlar. Trt kanallarını tv üzerinden izlediklerinde sahip oldukları tüm imkanlardan yararlanabiliyorlar. Örneğin trt haber kanalı üzerinden güncel haberlerin takibini yapabiliyorlar. Aynı şekilde trt üzerinde yayınlanan belgesel ve sinema filmlerini de telefonlarından izleme imkanına ulaşıyorlar. Ayrıca bu programları favorilerine ekleyerek diledikleri zaman tekrar izleme imkanı da bulabiliyorlar.

Ücretsiz İndirme İmkanı

Web sayfası üzerinde trt izle hizmeti ücretsiz olarak veriliyor. Kişiler android telefonların her sürümüne uyum sağlayan uygulamayı ücretsiz olarak yükleyebiliyorlar. Daha sonra da uygulamaya girerek trt üzerinde yayınlanan pek çok programa erişim sağlayabiliyorlar. Üstelik uygulama telefonlarda fazla bir yer kaplamadan tv keyfi sürülmesini sağlıyor.

Ders Dinleme İmkanı

Trt izle aracılığıyla virüs sebebiyle okullarına gidemeyen öğrencilerin Eba tv derslerini dinlemeleri de mümkün oluyor. Öğrenciler uygulamadan ders içeriklerine ulaşarak istedikleri dersi dinleyebiliyorlar. Dersler müfredata uygun olduğu için öğrenciler zor günlerde derslerinde geri kalmamış oluyorlar.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık