Reklam

Metin2 Pvp Serverler Tarihi

Metin2 pvp serverler oyununun orjinali ise 2003 yılının Mart ayında Kore ve Çin'de yayına başlamıştır. Oyunun Avrupa'daki ilk sunucusu ise Almanya olarak bilinmektedir.

Metin2 Pvp Serverler Tarihi
Metin2 Pvp Serverler Tarihi reklam
Bu içerik 711 kez okundu.
Reklam


Metin2 pvp serverler oyununun orjinali ise 2003 yılının Mart ayında Kore ve Çin'de yayına başlamıştır. Oyunun Avrupa'daki ilk sunucusu ise Almanya olarak bilinmektedir. Oyunun Avrupa'daki kullanıcı sayısının milyonlarla ifade edildiğini söylemek gerekir. 
Metin2 pvp serverler; çok oyunculu online istemci oyunu olarak bilinmektedir. 2005 yılının Mart ayı içerisinde Kore'de yayın yapmaya başlamıştır. 2006 yılında daha da geliştirilerek 17 dilde hizmet vermeye başlamıştır. Metin2 pvp oyununun Türkiye sunucularında bulunan sunucu sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle genç nesilin cok oynadığı online bi oyun sistemidir binek sistemleri oyun içinde yarışmalar ox event özellikle lonca turnuvaları görülmeye değer bi rakebat içindedir bazı pvp sahipleri lonca ve ws turnuvası kazanan oyuncuları ep para ödülü vererek rekabeti üst düzeye çıkartırlar sizde bu eğlenceye ortak olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz
Metin2 pvp serverler hakkında söylenecek her şeyin olumlu olmadığını ifade etmek gerekir. Bilhassa 2009 yılının Ocak ayında oyun hakkında birçok şikayet gelmiştir. Bunun üzerine, oyun hakkında birtakım düzenlemelerin yapılması zorunlu olmuştur. Hesap çalınması ve soygunlardan dolayı güvenlik önlemlerinin arttırılması zorunlu hale gelmiştir. Gameforge tarafından hukuk sistemiyle olaya el konulmuştur. Hesap çalanların hukuk karşısında cezalandırılması söz konusu hale gelmiştir. 
pvp serverler Metin2  yıllar içerisinde cok gelişerek baya modern hal almıştır herkesin istediği pvp serveri bulmak artık cok kolaydır Sarı bayrak mavi bayrak kırmızı bayrak olmak üzere üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan Uzakdoğu hikayesi olan bu oyun; savaşarak kendisini geliştirmek isteyenler için ideal bir oyundur. Sonuç olarak, tüm dünyadaki etkinliğini halen daha devam ettirmektedir. 

kaynak https://www.metin2serverler.biz.tr/

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık