Reklam

Adisyon Sistemi

Kafeler, restoranlar ve müşteri odaklı hizmet veren birçok işletme günümüzde adisyon sistemine geçebilmek için çeşitli sistemlere dahil olmaktadır. Bazı sistemler peşin olarak ücret isteyerek kurulum için ayrı bir şekilde ücret isteyebilmektedir.

Adisyon Sistemi
Adisyon Sistemi Tufan
Bu içerik 478 kez okundu.
Reklam

 

Kafeler, restoranlar ve müşteri odaklı hizmet veren birçok işletme günümüzde adisyon sistemine geçebilmek için çeşitli sistemlere dahil olmaktadır. Bazı sistemler peşin olarak ücret isteyerek kurulum için ayrı bir şekilde ücret isteyebilmektedir. Durum böyle olduğundan birçok işletme maliyetli bir iş olduğu gibi bir izlenim oluşturarak sistemden uzaklaşabiliyor. Günümüzde bununla alakalı oldukça avantajlı bir şekilde hizmet veren cafe adisyon programı adı altında programlar bulunmaktadır. Bu programlara örnek verilecek olunursa RestoMenü sistemi işletmelere avantajlı fiyatlarıyla hizmet vermektedir. restoran programı sayesinde işletme içerisinde bir disiplin oluşmaktadır. Ayrıca kağıt israfına son vererek bu konuda çevre dostu bir adım atılmaktadır. Adisyon sistemi içerisine dahil olabilmek için herhangi bir cihazınızın olması yeterlidir. Bunun için bir akıllı telefonu, tablet veya bilgisayar olması yeterlidir. Halihazırda bulunan telefonunuzun içerisine bile bu sistemi yükleyebilirsiniz. Bu sayede ekstra olarak bir maliyet çıkmasına gerek kalmaz. Sistem kurulumu ücretsiz bir şekilde yapılarak işletme için hazır hale getirilmektedir.

Abonelik Sistemi

RestoMenü uygulaması içerisinde bir abonelik sistemi bulunur. Bu abonelik istemini ister 1 aylık isterseniz 6 aylık veya 12 aylık olarak satın alabilirsiniz. Sistem içerisine ilk kez dahil olan işletmeler uygulamayı deneme sürümünde kullanabilmektedir. Bu deneme sürümü içerisinde aynı şekilde özellikler yer alır. Sipariş sistemi ve adisyon sistemi içerisindeki özelliklerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. İşletmeler kendi programlarına entegre edebilmek için bu konuda yardım isteyebilir. Ücretsiz kurulumu sırasında gereken bilgiler alınabilir. Bu sayede sistemin sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanmaktadır. Bazı uygulama geliştiricileri bu tarz uygulamaları aylık olarak satışını yapmamaktadır. İşletmeler için aylık olarak sistem alımı daha mantıklıdır. İşletmeler programdan rahatsız veya memnun olmadıklarında direk olarak abonelikten vazgeçebilir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık