Reklam

ARBİTRAJ YÖNTEMİ İLE PARA KAZANMA DÖNEMİ: Nimbus Platform

ARBİTRAJ YÖNTEMİ İLE PARA KAZANMA DÖNEMİ: Nimbus Platform

ARBİTRAJ YÖNTEMİ İLE PARA KAZANMA DÖNEMİ: Nimbus Platform
ARBİTRAJ YÖNTEMİ İLE PARA KAZANMA DÖNEMİ: Nimbus Platform reklam
Bu içerik 342 kez okundu.
Reklam

 

Kripto para sektörü giderek gelişen ve ülkemizde de son dönemlerde oldukça popüler hale gelmeye başlayan bir sektör. Bu sektör içerisinde oldukça farklı kazanç yollarının olması insanları bu sektöre daha da bağlıyor ve gelişmesini sağlıyor.

Kripto para piyasalarında özellikle " Trade " yani alım-satım yaparak kazanç elde etmek en çok bilinen kazanç yollarından bir tanesi. Fakat son dönemlerde adını sık duymaya başladığımız arbitraj yöntemi de pek bilinmese de oldukça kazançlı bir yöntem.

Arbitraj Nedir ?

Arbitraj, kısaca açıklamak gerekirse, farklı piyasalarda işlem gören aynı menkul kıymetin, paranın veya değerli madenin fiyatının farklı olması durumunda eş zamanlı olarak düşük fiyatlı piyasadan alınıp yüksek fiyatlı piyasada satılarak risksiz kar elde etmektir.

Örneğin 2 farklı borsada Bitcoin satışı gerçekleştiriliyor. X Borsasında 62.000 TL iken Y Borsasında 62.250 TL olabiliyor. Bu durumda X Borsasından 62.000 TL'ye alacağınız bitcoinden Y Borsasında 62.250 TL'ye bozdurarak 1 bitcoin başına 250 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Düz mantık olarak bakarsanız arbitrajın genel tanımını bu şekilde yapabiliriz fakat elbette ki işin içinde çok farklı metot ve teknikler uygulanarak bu kur bandını çok daha olumlu ve düzgün kullanan platformlar mevcut.

Nimbus şirketininde çıkarmış olduğu Avalon uygulamasıda üyelerine arbitraj yöntemi ile para kazanmasına olanak sağlıyor.

Nimbus Platformu Ne İşe Yarar ve Nasıl Para Kazandırır ?

Nimbus şirketi size arbitraj yapmayı kolaylaştıran ve sadece bakiyenizi Nimbus sitesinde saklamanız karşılığında yapılan arbitraj neticesinde elde edilen kazançtan bakiyenize göre sizede günlük kazanç veriyor. Yurt dışında uzun bir süredir faaliyet gösteren Nimbus platformu son zamanlarda Türkiye'den de oldukça ilgi görmeye başladı.

Gerçek işlerle yapılan kazançlara baktığımız zaman oran olarak oldukça kazançlı bir yapının olduğunu görebiliriz. Sizlerde arbitraj yöntemi ile kripto para sektöründe para kazanmaya başlamak için linke tıklayarak Nimbus platformuna ücretsiz üye olarak inceleyebilirsiniz.

Anlatım Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=nON2gMX8sfA

Ücretsiz Üyelik Linki: https://bit.ly/3iQD18d

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık