Reklam

Onurhan Konak 5 Şarkıdan Oluşan Bir Albüm Çıkaracağını Açıkladı

Onurhan Konak 5 Şarkıdan Oluşan Bir Albüm Çıkaracağını Açıkladı

Onurhan Konak  5 Şarkıdan Oluşan Bir Albüm Çıkaracağını Açıkladı
Onurhan Konak  5 Şarkıdan Oluşan Bir Albüm Çıkaracağını Açıkladı reklam
Bu içerik 507 kez okundu.
Reklam

 

Genç Şarkıcı Onurhan Konak 5 şarkıdan oluşan “Ellerimi Tut” adını verdiği albümünün 27 Temmuz’da yayınlanacağını açıkladı.

Müzik dünyasına ilk adımlarını “Ellerimi Tut” albümüyle atacak olan başarılı şarkıcı Onurhan Konak müziğin hayatında iyileştirici etsinden ve müzik ile ilgili hayallerinden şu ifadelerle bahsetti. “Şarkılarımı üretirken tarifi olmayan mutluluklar içerisindeyim, hayallerimi gerçekleştirebilmemin gururunu yaşıyorum. Albümün her aşaması ayrı bir keyifti benim için. Şarkı seçiminde hiç zorlanmadım. Bu tam olarak benim şarkım olmalı dedim. Sonrasında stüdyo kayıt süreci, prodüktörlerin ve müzisyenlerin şarkıyı renklendirme süreci inanılmaz. Şarkılarımı dinleyicilerle buluşturmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Şarkılarımı dinleyen yakın çevremden çok güzel tepkiler alıyorum. Kariyerimi bu yönde planlamak istiyorum. Aldığım eğitimlerle kendimi geliştiriyorum ve güncelliyorum. Dinleyicilerime ve yakın çevreme duygu ve tutkularımı müzik yoluyla aktarabilmek ve aynı hisseleri yaşayabilmek inanılmaz bir duygu. Müziğin iyileştirici etkisi olduğuna inanıyorum. ” dedi.

Şarkılarının dinleyicileriyle buluşacağı gün için oldukça heyecanlı olan Onurhan Konak’ın müzik sektörüne ilk adımlarını attığı, 5 şarkıdan oluşan albümü ve albüme de adını veren “Ellerimi Tut” şarkısının klibi 27 Temmuz’da tüm dijital platformlarda yerini alacak. Onurhan Konak son olarak “ Albümümün oluşma ve tamamlanma aşaması sırasında bana destek olan ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık