Reklam

Erkekler De Çabuk Boşalmayı Önleyen İlaçlar

Erkekler De Çabuk Boşalmayı Önleyen İlaçlar

Erkekler De Çabuk Boşalmayı Önleyen İlaçlar
Erkekler De Çabuk Boşalmayı Önleyen İlaçlar reklam
Bu içerik 921 kez okundu.
Reklam

 

 

Erken boşalma, bir erkek eşi seks sırasında daha zevk almaya başlayamadan önce doruğa ulaştığında gerçekleşir. Erken boşalma ile uğraşan erkekler cinsel olarak uyarıldıktan sonra bir dakika içinde orgazm olma eğilimindedir ve genellikle boşalmayı geciktiremezler. Bu durum her 3 erkekten 1'ini etkiler ve hayal kırıklığına ve endişeye yol açabilir. Erken boşalması olan bazı erkekler sonuç olarak cinsel ilişkiden kaçınabilir. Ancak yardımcı olabilecek zayıf alternatif yöntemler ile daha etkili erkekler de çabuk boşalmayı önleyen ilaçlar vardır. Online sipariş ile kolaylıkla ulaşarak sizde denemeye başlayabilirsiniz.

 

 Ayurveda bitkisel ilaç

 

 Ayurda, Hindistan’ın geleneksel şifa sistemidir. Diyabetten iltihaplanmaya kadar her şeyi tedavi etmek için binlerce bitkiye güvenirler. Bazı Ayurda ilaçlarının, ılık suyla günde iki kez kapsül formunda alındığında erken boşalmayı tedavi ettiği düşünülmektedir. Ayurda tıbbı da erektil disfonksiyonu tedavi etmek için kullanılmıştır. Erkekler de çabuk boşalmayı önleyen ilaçlar kadar etkili olmasada alternatif tedavi yöntemleri arasında sık kullanılır.

 

 2015 yılında cinsel tıp çalışması, Ayurda tıbbını kullanan erkeklerin, cinsel ilişki sırasında boşalma süresinde hafif ama önemli bir artış gördüğünü ortaya koydu. Bilinen potansiyel yan etkiler şunlardır:

 Karın ağrısı, baş dönmesi, hafif ağrı, azalmış libido.

 

 Çin Bitkisel Tıp Ürünleri

 

 Haftalık veya günlük çin bitkisel ilaç dozu - özellikle Yimake tabletleri veya Quilon hapları - cinsel dayanıklılığı artırarak ve enerjiyi artırarak geciktirici ilaç olarak erken boşalmayı tedavi edebilir. Aynı cinsel tıp çalışması, farklı Çin bitkisel ilaç türlerinin boşalma süresini yaklaşık iki dakika artırabildiğini buldu. Bilinen potansiyel yan etkiler şunlardır: Karın ağrısı, baş dönmesi, hafif ağrı, azalmış libido. Her ne kadar sık kullanılsa da erkekler de çabuk boşalmayı önleyen ilaçlar kadar etkili olamadığı aşikardır.

 

 Topikal kremler

 

 Tezgah üstü topikal anestezik kremler, hissi azaltarak ve doruğu geciktirerek erken boşalmayı tedavi edebilen bir uyuşturucu madde içerir. En etkili olması için kremin cinsel ilişkiden 10 ile 15 dakika önce penise uygulanması gerekir. 2015 cinsel tıp çalışması, topikal kremlerin boşalma için geçen süreyi birkaç dakika artırmaya yardımcı olabileceğini buldu. Genellikle iyi tolere edilmesine rağmen, anestezik kremler şunlara neden olabilir: Hafif ağrı, hafif yanma hissi, azalmış libido, geçici hassasiyet kaybı.

 

 Hassasiyet Azaltıcı Spreyler

 

 Topikal kremler gibi spreyler de penisi duyarsızlaştırarak ve aşırı duyarlılığı azaltarak erken boşalmayı tedavi etmeye yardımcı olabilir. En iyi şekilde çalışması için spreyi cinsel ilişkiden 10 ila 15 dakika önce kullanın. Bilinen potansiyel yan etkiler arasında indirgenmiş libido ve geçici duyarlılık kaybı yer alır.

 

 Erkekler De Çabuk Boşalmayı Önleyen İlaçlar

 

 Bir başka olası tedavi, erkekler de çabuk boşalmayı önleyen ilaçlar iledir. Gecikmiş orgazm, özellikle depresyon tedavisinde kullanılanlar olmak üzere bazı ilaçların ortak bir yan etkisidir. Bu, depresyona girmeyen erkekler için bile geçerlidir. Erken boşalma yaşayan erkeklere bu tip bir ilaç verildiğinde, orgazmı birkaç dakikaya ertelemeye yardımcı olabilir. Bu tip tedavi için kullanılan ilaçlar arasında birçok farklı ürün yer almaktadır. Online sipariş yöntemiyle reçetesiz olarak kolayca temin edebilirsiniz. En etkili yöntem bunlardır.Bir başka seçenekte viagra hap türü geciktirici ilaçlardır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık