Reklam

Guardiola'dan Büyü Furyası yeniden Gündemde

Guardiola'dan Büyü Furyası yeniden Gündemde

Guardiola'dan Büyü Furyası yeniden Gündemde
Guardiola'dan Büyü Furyası yeniden Gündemde reklam
Bu içerik 312 kez okundu.
Reklam

 

Manchester City menajeri Guardiola'nın uzun süreden beri Şampiyonlar Ligi kazanamamasının altında enteresan bir sebebin olabileceği ile alakalı bir detay tekrar gündeme geldi. Yaya Toure'nin menajeri Dimitri Seluk'un 2018 senesinde yapmış olduğu, "Afrikalı şamanlar, Guardiola'nın Devler Ligi'ni kazanmasına izin vermeyecek" sözleri, sosyal ağlarda çok konuşuldu.

Yüksek hedeflerle gelmiş olduğu Manchester City ile yüksek miktarda transfer harcamaları yaptırmasına rağmen 1xbet  4 senedir Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalin ötesine gidemeyen Pep Guardiola'nın bu konudaki başarısızlığı ile alakalı enteresan 1xbet bir ayrıntılar ortaya çıktı.Barcelona'da anlaşamayarak takımdan gönderilmesine sebep olduğu isim olan Yaya Toure'nin Ukraynalı menajeri Dimitri Seluk, 2018 senesinde yapmış olduğu açıklamada Guardiola'nın Afrikalı şamanlar tarafından Şampiyonlar Ligi'ni bir daha kazanamama büyüsü altında olduğunu belirtmişti.

Guardiola'nın büyük sebebiyle 1xbet  Şampiyonlar Ligi'ni  1xbet  kazanamadığı iddiası, tekrar gündeme geldi

"HAKLI OLUP OLMADIĞIMI vakit GÖSTERİR"

Seluk'un yapmış olduğu açıklamada, "Guardiola'nın Yaya Toure'ye yapmış olduklarından dolayı inanırım ki, bir çok Afrikalı şaman onun bir daha Şampiyonlar Ligi'ni kazanmasına izin vermeyecek! Haklı olup olmadığımı zaman gösterir" diye mevzuşmuştu. Guardiola'nın 2018'den önce Barça'dan ayrıldığı 2012 senesinden bu yana dek Şampiyonlar Ligi'ni kazanamaması yeniden gündeme geldi.Kariyerinde 2 Şampiyonlar Ligi, 1xbet giriş 2 Premier Lig, 3 La Liga, 3 İspanya Süper Kupa, 2 İspanya Kupası, 3 Bundesliga, 2 Almanya Kupası, 3 FIFA Kulüpler Şampiyonası, 3 UEFA Süper Kupa, 2 Charity Shield, 1 FA Cup kupaları kaldıran Guardiola, 2016'dan beri başlangıcında olduğu Manchester City'nin başında çıktığı 233 maçta 173 galibiyet, 35 yenilgi, 25 beraberlik yaşadı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık