Reklam

CNC tutucu dolaplar ne işe yarar? Özellikleri, modelleri ve fiyatları

CNC tutucu dolaplar ne işe yarar? Özellikleri, modelleri ve fiyatları

CNC tutucu dolaplar ne işe yarar? Özellikleri, modelleri ve fiyatları
CNC tutucu dolaplar ne işe yarar? Özellikleri, modelleri ve fiyatları reklam
Bu içerik 734 kez okundu.
Reklam

 

CNC tutucu dolaplar; ofislerin, fabrika ve atölyelerin vazgeçilmez ürünlerindendir. Sektör fark etmeksizin en çok tercih edilen dolap türü olan CNC tutucu dolaplar, elverişli ve uzun ömürlü kullanımları ile diğer dolaplardan bir adım öne çıkmaktadır.

CNC tutucu dolaplar sayesinde çalışma ortamlarında her türlü malzemeler, evraklar, takımlar muhafaza edilmektedir. İhtiyaç durumunda düzenli bir şekilde saklanan eşyalara kolayca ulaşılmasına olanak sağlar. CNC tutucu dolaplara sunduğu avantajlar sebebiyle gün geçtikçe talep artmaktadır.

Ayrıca CNC tutucu dolaplar, kalıpçı ve makine imalatçıları tarafından CNC işleme tezgahlarına yönelik olarak mors tutucularının saklanması içinde kullanılır. Bu dolaplar yüksek kalite ile üretilerek küçük malzemelerin depolanmasına yarar.

Cnc takım dolapları, dilediğiniz zaman dilediğiniz malzemelere sürgülü, rulmanlı ray sistemleri ile kolaylıkla ulaşmanızı sağlar.  

 CNC tutucu dolapların özellikleri

CNC takım dolaplarının en önemli özelliği, kalıcı ve pratik olmasıdır. CNC tutucu dolaplar çelik sac konstrüksiyonlu olup kaynaklı ve sağlam yapılıdır. Bu dolap türleri, elektrostatik toz boya ile boyanırlar.

İçinde dikine dört tane ray kılavuz dikmeleri bulunan CNC tutucu dolapların çekmeceleri oldukça sessiz çalışır. CNC tutucu dolapların taşıma kapasitesi ise, seksen kilogramdır.

CNC tutucu dolapların kilit sistemi, yüksek emniyetli iki anahtarlı merkezi kilit sistemidir.

 CNC tutucu dolap modelleri

CNC tutucu dolap modelleri, geniş bir yelpazeye sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip olması, müşterilere büyük avantaj sunar.

CNC takım dolaplarının en çok tercih edilen modelleri, isteğe bağlı olarak hareketli veya sabit kullanılan çeşitleridir. HSK 16-32-40-50-63-80 konikleri ve SK 30-40-50 mors koniklerine uygun olarak bu modeller de tercih edilebilir.

CNC tutucu dolap kapılarının 180 derece açılabilme özelliği vardır.  Dolapların kenarları yuvarlatılan gömme yazı şerit kanallı eleksallı alüminyum kulplar ve kulp başlarında ise plastik tıpalar yer almaktadır.

Dolap çekmece yüksekliklerinin 25 mm ve katları ile değiştirebilme imkanı vardır. Bütün çekmece yüksekliklerine bağlı olarak metal seperatörler kullanılarak birçok çekmece kombinasyonu oluşturulabilir.

CNC tutucu dolap fiyatları

CNC tutucu dolap fiyatları, ürünün özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Değişiklik göstermesine etken olan unsurlar ise dolaplarının boyutları, ölçüleri, üretildikleri malzemenin kalitesi şeklidir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık