Reklam

Özel Servis Arıza Tespit Cihazları

Ülkemizde yer alan özel servislerin ve araç servislerinin kullanmış olduğu arıza tespit cihazları araçların arızalarını kısa sürede tespit eden ve arıza tespiti sonrasında veri almanızı sağlayan sistemlerdir.

Özel Servis Arıza Tespit Cihazları
Özel Servis Arıza Tespit Cihazları Bazkriz
Bu içerik 342 kez okundu.
Reklam

Ülkemizde yer alan özel servislerin ve araç servislerinin kullanmış olduğu arıza tespit cihazları araçların arızalarını kısa sürede tespit eden ve arıza tespiti sonrasında veri almanızı sağlayan sistemlerdir. Bu alanda profesyonel bir şekilde sizlere hizmet veren bir firma olarak Konya arıza tespit cihazı ve modellerini sizlere sunuyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz arıza tespit cihazlarını araca bağlamanız oldukça kolay olduğu gibi 12 volt gibi düşük bir enerji ile çalışıyor. Cihazınızı aracınıza bağladığınız anda itibaren aracın tüm yazılımını ve donanımını kontrol eden ve olası arızaları, mevcut arızaları sizlere gösteren bu cihazlar sayesinde aracığınızı kısa sürede içerisinde kontrol etmiş oluyorsunuz. Bir çok markanın yazılımına uyumlu olan ve özellikle büyük araçların yazılımlarına uygun olan Konya’da tespit cihazı aynı zamanda internet bağlantısı olduğu için internet üzerinde çalışabileceğiniz bir cihazdır.

Arıza Silme Özelliği

2020 modele kadar bütün araçlara destek veren bu cihaz sayesinde aracınızın bütün özelliklerini görebilir ve mevcut durumunu test edebilirsiniz. BMW, Mercedes, Audi, Fort, Fıat, Mazda, Hyundai, Nissan, Toyota gibi bütün markaların elektronik kontrol ünitesine kolay bir şekilde bağlanabilen bu cihaz olası azaları giderdikten sonra da arıza silme, parametre değiştirme gibi imkanları sizlere sunuyor. Bu özellikleri sayesinde servisler tarafından tercih edilen Konya arıza tespit cihazı çok uygun fiyatlarla sahip olacağınız ve sizlere fonksiyonel özellikleri ile kolaylık sağlayacak olan bir cihazdır. İhtiyaç duymanız halinde bizimle iletişime geçmeniz sizlere yardımcı olmamız için yeterli olacaktır. Otobüs, kamyon, biçerdöver, treyler gibi büyük araçların arıza tespitlerini de kullanabileceğiniz bu cihaz çok fonksiyonlu ve çok fonksiyonel bir cihaz olarak sizlere sunmaktadır. Binek araçlar dahil tüm araç sınıflarında profesyonel olarak arıza tespiti yapabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık