Reklam

Penis Pompası Kullanım Şekli

Penis Pompası Kullanım Şekli

Penis Pompası Kullanım Şekli
Penis Pompası Kullanım Şekli reklam
Bu içerik 89 kez okundu.
Reklam

 

 

İlk kullanıma geçmeden önce penis pompasını yıkayarak temizleyin. Daha sonra söktüğünüz parçaları doğru bir şekilde yerine taktığınızdan emin olun. Penisin tahriş olmasını önlemek için fanusun başlığına biraz kayganlaştırıcı sürün. Başlığın hava sızdırmadığından emin olun. Penisi pompanın için tam ya da yarım inikken yerleştirin. Penis pompanın içine yerleştirildikten sonra yavaş yavaş vakum yapılmaya başlanır ve penise kan doldukça penis ereksiyon halini alır. Penis acıtılmadan ve zorlanmadan maksimum ereksiyon hale gelene kadar vakumlama işlemi gerçekleştirilir. Penis maksimum boya geldiği zaman pompanın içinde o şekilde maksimum 15  dakika bekletilir.  15 dakika sonra penis çıkartılır ve günlük kullanım sona erer. Bu şekilde günde bir kere ve haftada 6 gün kullanarak 3-4 ay sürdürülebilir. En yaygın kullanım hatası, penisi uzun süre vakumda tutmaktır. Bu tür kullanım geçici şişlik ve morarmaya neden olabilir. Bu tür sorunları önlemek için lütfen ürünün kullanma talimatlarını okumayı unutmayın.

 

Penis pompası nasıl temizlenir?

 

Her işte olduğu gibi bu uygulamada da birinci önceliğimiz hijyen olmalıdır. Bu nedenle Amerika Birleşik Devletleri'nden ithal edilen tüm yeni nesil penis pompaları temizlenebilir. Penis pompasını kullanmaya başlamadan önce daha iyi sonuç almak için öncelikle ıslak mendil ve benzeri maddelerle penisin sapını temizliyoruz. Bu sayede daha çok gözenek açılacak ve en büyük fayda elde edilecektir. Penis pompasına tercihe göre normal başlık veya vajinal başlıklardan herhangi bir tanesini tercih edebilirsiniz. Nasıl ki vücudumuzu daha iyi geliştirmek istediğimiz zaman düzenli olarak spor yapıyorsak, penis pompasından da fayda görmek için, minimum 3 ay boyunca düzenli olarak kullanmalıyız. Kullanım süresi boyunca ara vermemeye özen göstermeliyiz.

 

Penis pompası kullanarak, yatakta kendinize olan güveninizi geri kazanacak ve sizin ve partnerinizin daha mutlu bir cinsel yaşam sürmesini sağlayacaksınız. Günümüzde penis pompaları milyonlarca kişinin ilk tercihi haline geldi. Erkeklerin seks problemlerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için kullanılan penis pompası, silikon ağızlı şeffaf bir tüp şeklindedir. Kullanımı kolay pompa sistemi, penis üzerinde oral sekse benzer bir emme etkisi yaratır. Şeffaf tüp kullanarak, güçlü vakumun neden olduğu penis değişimlerini gözlemleyebilirsiniz. Penis pompasını kullanarak, yatakta kendinize olan güveninizi geri kazanacak ve sizin ve partnerinizin daha mutlu bir cinsel yaşam sürmesini sağlayacaksınız. Penis pompası sayesinde penisinize egzersiz yaptırabilecekiniz. En iyi sonuçlar düzenli egzersizlerle belli olur bu yüzden ürünü düzenli kullanmanız yararınıza olacaktır.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık