Reklam

E.G Pres Ltd. Şti. diyor ki; Hizmette Sınır Yok

2003 yılında Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, NOSAB ta kurulan “E.G Pres Ltd. Şti.” bizim için kaliteli bir hizmet anlayışı var diyor.

E.G Pres Ltd. Şti. diyor ki; Hizmette Sınır Yok
E.G Pres Ltd. Şti. diyor ki; Hizmette Sınır Yok v
Bu içerik 182 kez okundu.
Reklam

2003 yılında Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, NOSAB ta kurulan “E.G Pres Ltd. Şti.” bizim için kaliteli bir hizmet anlayışı var diyor. Kısaca firmanın söylediği Hizmette Sınır Yok. Müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda itina ile çalışan bir firmayız diyor, firma yetkilileri

 

Çalıştıkları sektöre iyi bir şeyler katmak için uğraş verdiklerini söyleyen firma yetkilileri yeniliklere açığız, yeni ve güzel ne varsa uygulamaya çalıştıklarını ifade ediyorlar.

 

E.G Pres Ltd. Şti. yönetim kurulu başkanı Erol Gülmez, sektörümüzde ve işimizde her zaman yeni bir şeyler var ama, bu yeni şeylerin bizim için gerçekten güzel iyi olması gerekir, sadece işimiz için değil çalışan arkadaşlarımız için de iyi olmalı, çalışanlarımız içinde güzel olmalı diyor. Daha sonra şunları ilave ediyor yönetim kurulu başkanı “her yeni iyi güzel olacak diye bir şey yok”.

 

E.G Pres Ltd. Şti. tüm bu düşünceleri ile sektöründe iyi ve güzel şeyler yapmak için uğraş veriyor. Sac pres baskı işleri uğraşan firma, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve iyi bir hizmet vermek için çaba harcamaktadır.

 

E.G Pres Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Erol GÜLMEZ

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık