Reklam

İstanbul'da trafik felç!

İstanbul'da trafik yoğunluğu saat 8 itibariyle yüzde 72 seviyesini geçti. Kentin birçok noktasında etkili olan kar ve buzlanma, trafiği olumsuz etkiledi. Yetkililer, kış lastiği olmayan sürüclerin yola çıkmaması konusunda uyarıda bulundu.

İstanbul'da trafik felç!
İstanbul'da trafik felç!
Bu içerik 119 kez okundu.
Reklam

Hafta sonu tesirli olan kar yağışı bu sabah da yüksek kesimlerde tesirini sürdürüyor. Yollarda buzlanma da görülüyor. Haftanın ilk iş günü İstanbul trafiğinde yoğunluk yaşanıyor. İstanbul Megakent Belediyesi'nin trafik yoğunluk haritası saat 08.00 sıralarında yüzde 71'i gösterdi.

 

Yetkililer, kar lastiği olmayan sürücülerin trafiğe çıkmamaları mevzusunda sürücülere ihtarda bulunuyor.

İstanbul trafiğinde buzlanma ve kar yağışı sebebiyle kazalar da arkasıydı.

İSTANBUL TRAFİĞİNDE KAZALAR

TEM İstoç-Tekstilkent Doğrultuyu, orta şerit trafik kazası zararlı sebebi ile 1 şerit trafiğe kapalı.

D100 Depolu-Parseller Doğrultuyu, sağ şerit vasıta arızası sebebi ile 1 şerit trafiğe kapalı. Bölgedeki trafik yoğunlaşmakta.

D100 Beylikdüzü-Büyükçekmece Doğrultuyu, orta şerit vasıta arızası sebebi ile 1 şerit trafiğe kapalı. Bölgedeki trafik yoğunlaşmakta.

D100 Saadetdere -Parseller Doğrultuyu, sağ şerit vasıta arızası sebebi ile 1 şerit trafiğe kapalı. Bölgedeki trafik yoğunlaşmakta.

Kemerburgaz Ayrımı- Göktürk doğrultuyu, sol şerit vasıta arızası sebebi ile 1 şerit trafiğe kapalı. Bölgedeki trafik yoğunlaşmakta.

Yedi Gündem
Aza Ol
İstanbul trafik Kar SON DAKİKA yol durumu GÜNCEL Haberleri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık