Reklam

POS Sistemi

Restoranlar, kafeler, pastaneler ve daha pek çok işletme, yönetim aşamasında yeni nesil ürün ve hizmetlere ihtiyaç duyarlar.

POS Sistemi
POS Sistemi Tufan
Bu içerik 136 kez okundu.
Reklam

 


 Sürekli değişen dünyada zamana ayak uydurmak ve müşteri taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verebilmek için daha profesyonel adımlar atarlar. Pos sistemi, işletmelerin ihtiyaç duyduğu hızı, pratikliği ve profesyonelliği tek panelde sunan sistemlerdendir. En temel fonksiyonlardan daha gelişmiş detaylara kadar istenilen tüm özellikleri bünyesinde barındırırlar. Çalışanların üzerinden iş yükünü aldıkları gibi müşterilere de hızlı cevap verebilme imkânı sunarlar.

İhtiyaç Duyulan Temel Fonksiyonlarda Hız ve Pratiklik


Restoranlarda her işleyiş aşaması oldukça önemlidir. Ancak sipariş takibi ve hesap ödeme fonksiyonları kilit noktalardır. Bu sistemler kusuruz çalışmalıdır ki ne maliyet açısından ne de müşteri memnuniyeti açısından herhangi bir hata meydana gelmemelidir. Pos sistemleri yüksek performans ve hızlı işlem güçleri sayesinde hem hataya yer vermezler hem de isteklerin hızlı şekilde karşılanması için yardımcı olurlar.

Dokunmatik şekilde çalışan sistemlerde sipariş takibi yapılabilir. Stok kontrolü ya da personel performans kontrolü sağlanabilir. Masalar tek tek ayrılabilir ya da istenilen masalar birleştirilebilir. Masa içerikleriyle beraber müşteri odaklı gruplamalar da sağlanabilir. Raporlama özellikleri işletme yöneticisine ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri hızlı şekilde sunar. Kısacası restorandaki her işlem süreci pos sistemleriyle anlık olarak ve pratik şekilde yürütülebilir.

Güvenli Alt Yapı


Protel güvencesiyle sunulan pos sistemleri, işinde uzman ve büyük bir ekip tarafından üretilirler. Güvenilir alt yapısı sayesine dijital alanda ortaya çıkabilecek hataları ya da tehditleri engellerler. Ayrıca entegre çalışabilen sistemler makbuz yazıcı ya da parmak okuyucu gibi çevre birimlerle desteklenirler. Bu sayede güvenlik açıkları reelde de önlenebilir. Pos sistemleri, işletme türüne göre büyüyen ya da küçülen sistemlerdir. Her işletmenin kendi ihtiyacına göre içerikleri özgünleştirilebilir. Restoranın tasarım ve kapasite çizgisine paralel şekilde sistemler ortaya konur.

Performans, tasarım, şıklık, güvenlik, kolay kurulum, pratik kullanım gibi tüm ihtiyaçlar pos sistemi ile rahatlıkla karşılanabilen detaylardır. Yalnızca büyük restoranlar değil yiyecek içecek sektöründeki pek çok işletme için rahatlıkla kullanılabilirler. Kolay anlaşılan yapılarıyla sistemi dakikalar içinde kullanmaya başlamak mümkündür. Büyük eğitim masraflarına ya da uzun süren kurulum sürelerine gerek yoktur. Protel güvencesiyle desteklenmiş pos sistemlerine firmamızdan ulaşmanız mümkündür. İşletmenizin ihtiyacına göre en ideal seçeneklere rahatlıkla erişebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık