Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstismar siyasetinin sonu gelmiştir

Son Dakika Flaş Haberler - Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kendi partilerindeki, belediyelerindeki, çevrelerindeki kadınlara yönelik taciz, tecavüz, baskı, tehdit olaylarını görmezden gelenlerin istismar siyasetinin sonu gelmiştir. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Bu durum sorumluluğumuzu daha da artırıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstismar siyasetinin sonu gelmiştir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstismar siyasetinin sonu gelmiştir
Bu içerik 67 kez okundu.
Reklam

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nden partisinin Adana, Hakkari, İstanbul, Manisa, Malatya, Şanlıurfa ve Tokat İl Kadın Kolları 6. Olağan kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Birileri kadının sadece adını kullanır, bedenini istismar eder. Biz her yerde kadınlarımızı hak ettikleri yere getirmenin çabasında oluruz. Meclis'te AK Parti grubunda 54 kadın milletvekilimiz, 2 kadın bakanımız görev yapıyor.

Kendi partilerindeki, belediyelerindeki, çevrelerindeki kadınlara yönelik taciz, tecavüz, baskı, tehdit olaylarını görmezden gelenlerin istismar siyasetinin sonu gelmiştir. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Bu durum sorumluluğumuzu daha da artırıyor. 

Her nikah şahitliğimizde "3 çocuk" diyoruz. Nüfus artış hızımızın neredeyse yarı yarıya düştüğünü gördük. Bu gidişle çok uzak olmayan bir dönemde nüfusumuz azalmaya dahi başlayabilir. Avrupa ülkeleri bu tehditle uzunca bir süredir karşı karşıya. Türkiye'nin aynı akıbete düçar olmasına izin vermeyeceğiz. Nüfus avantajımızı korumanın yolu aileye sahip çıkmaktır.

Kadın elinin değdiği, kadın kalbinin adandığı, kadın kararlılığının yöneldiği hiçbir işin başarısız olma şansı yoktur.

Erdoğan haber haberler
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık