Reklam

Ankara kalıcı makyaj kaş eğitimi

Ankara kalıcı makyaj kaş eğitimi

Ankara kalıcı makyaj kaş eğitimi
Ankara kalıcı makyaj kaş eğitimi reklam
Bu içerik 201 kez okundu.
Reklam

 

Kalıcı makyaj eğitimleri her güzellik merkezinde ya da kuaför salonlarında yapılacak olan kalıcı makyaj çalışmaları için geçerlidir. Eğer bir salon sahibiyseniz kalıcı makyaj eğitimlerini almalısınız. Ve bu eğitimler sonucunda almış olduğunuz sertifikalar ile bu uygulamaları yapabilirsiniz.

 

Kalıcı makyaj alanında farklı birçok eğitim veriliyor. Her bölge için farklı bir uygulama yöntemi izleniyor. Bu nedenle kaş, göz, kirpik ve dudaklar için ayrı olarak kalıcı makyaj eğitimi alınmış olması gerekiyor.

Ankara kalıcı makyaj kaç eğitimleri için Cansu Durkun ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisi tarafından uygulamalı olarak verilen bu eğitimler sonucunda sizlere bir sertifika veriliyor. Bu sertifika sayesinde kendi salonlarınızda ya da başka salonlarda kalıcı makyaj kaş uygulamaları yapabilirsiniz.

ins: cansudurkun hesabı üzerinden Cansu Durkun hakkında ve yaptığı tüm işlemler hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Tüm video ve görselleri inceleyebilir ve sizlerde kalıcı makyaj alanında başarılı işler yapmak istiyorsanız Cansu Durkun eğitimlerine katılabilirsiniz.

Cansu Durkun kimdir

Cansu Durkun çocukluğundan bu yana güzellik sektöründe yer alıyor. Annesinin işletmiş olduğu güzellik merkezinde büyüyen ve bu alanda kendini geliştiren Cansu Durkun bugün vermiş olduğu kalıcı makyaj eğitimleri ile kendinden söz ettiriyor. Aslında Beden Eğitimi bölümü mezunu olan Cansu Durkun anne mesleği dediği bu alanda çok başarılı işlere imza atınca sektör olarak burada kalmayı tercih ediyor. 

facebook: cansudurkun adresi üzerinden kendisini daha yakından tanıyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık