Google Maps 5 Yıldızlı Yorum hizmeti

Google Maps 5 Yıldızlı Yorum hizmeti

Google Maps 5 Yıldızlı Yorum hizmeti
Google Maps 5 Yıldızlı Yorum hizmeti reklam
Bu içerik 652 kez okundu.
Reklam

 

Tüketicilerin neredeyse %90’ı alacakları ürün ve hizmetlerin internet yorumlarına güveniyor. Seçenekler çoğaldığında internet yorumları tüketiciler için iyi bir kaynak haline gelebilir. Satın alınan hizmet, ürün ya da ziyaret edilmek istenen firma hakkında yazılanlar çoğu zaman herkese fikir verir. Yapılan yorumların çoğunluğu genelde aynı yönde kanaati meydana getirir. Bu yorumlar olumsuz olduğunda restoranlar, kafeler, lokantalar ve diğer yeme- içme mekanları için müşteri kaybına neden olabilir.

Bir alışverişe veya ziyarete niyet edip yorumları okuyan insanların sayısı hiç de az değil. Aslında bunu hemen hemen hepimiz yapıyoruz. Sadece yorumlara bakarak; restoranların yemekleri iyi değilse, marketlerin hizmeti iyi değilse, alınan ürün iyi değilse alışveriş kararımızdan vazgeçiyoruz.

Neden Google Maps?

Yurt dışında daha sık kullanılan Yelp, TripAdvisor gibi ziyaret puanlama platformlarına karşılık Google Maps her zaman daha proaktiftir. Google Maps bütün telefonlarda kurulu olarak gelir ve bütün haritalama pencerelerinde uzantısı bulunur.

Bu da gösteriyor ki tüketicilerin sizi görmesi ve bulması çok daha kolay. Diğer yandan Google Maps bir navigasyon uygulamasıdır ve ziyaretçiler çevreden geçerken sizi burada keşfedebilir. Ziyaretçiler sizi aramadan veya gelmeden önce mutlaka profilinize bakıp bir fikir edinmek isteyebilir. Yapılan güzel yorumlar ve beş yıldız değerlendirmeniz sizi rakiplerinizin önüne taşır.

Google Maps 5 yıldızlı yorumlar diğer müşterileri iyi yorum yapmaları için teşvik eder.

Tüketici alışkanlıkları ile yapılan araştırmalar sonucunda tüketicilerin yarısından fazlası Google Maps’in puanlama sistemini kullanıyor ve önemsiyor. Çoğunlukla müşteriler bir hizmetten faydalansalar hatta memnun kalsalar bile bunu paylaşmak istemeyebilir. İnsanların mahremiyet alanlarını anlıyoruz. Bu sebeple Google Maps 5 Yıldızlı Yorum hizmetimiz ile yüzde yüz organik müşterileri size yönlendiriyoruz.

Yerel işletmelerin en çok kullandıkları uygulama Google Maps İşletmem. Google Maps’i aktif kullandığınız sürece işletmenizin temel müşteri memnuniyetini yönetme fırsatı elde edersiniz. Örneğin bir kaporta ustası olduğunuzu farz edelim. Etrafınızda ki diğer kaportacılar hangi internet hesaplarını açmışlardır bir düşünün. Küçük bir ihtimal facebook ve yüksek ihtimal Google Maps İşletme.

İnsanları adresinize davet etmenin güzel bir yolu olarak Google Maps İşletme hesabınızın olması ve burada fazla yorumların olması muhtemelen size ilk defa gelecek olanları rahatlatacaktır.

En azından şimdilik kurumsal bir kimlik kazandınız ve müşteri memnun olmazsa veya aldatılırsa ne yapacağını biliyor. Tabi ki Google’a hakkınızda kötü yorum bırakmak. Çoğu müşteri ilk deneyimleri için kendilerini sağlama almayı önemsiyor. Ne de olsa sosyal medya yorumları silinemiyor ve kurumun itibarını olumsuz etkiliyor. Kimi büyük ve markalaşmış firma bu yorumlar yüzünden müşteri kaybedip müşterilerinin şikayetlerine cevap vermek zorunda kalıyor. Bu durumda müşteriler için koza dönüşebilmekte.

Bir Google Maps İşletmem hesabı açtığınızda ve onu boş bıraktığınızda sonuç sizin için iyi olmayabilir. Örneğin haksız rekabet etmek isteyen birisi ya da sizden hoşlanmayan bir müşteri sizinle irtibat kurmaz. Size şikayetini dile getirmez ve vakit kaybetmeden sizi burada karalayabilir. Birçok insan ellerine böyle bir fırsat geçince radikallik adına sizi ve kurumsal kimliğinizi düşünmeden manevi olarak firmanızı ateşe verebilir. Daha kötüsü sizin hatanızı veya açığınızı yakalamış müşteriniz diğer tüketicilerin de aynı “eksik, kusurlu” noktaya nazar etmesini sağlar. Bundan sonra olaylar çığ gibi büyür. Art arda gelen birbirini destekleyen bir dizi olumsuz mesajlar işletme hesabınıza sonsuza dek yapışır.

Ne Yapıyoruz?

  • İşletmenizin durumunu olumlu yönde ifade eden yorumlar yapıyoruz. Bu yorumlar sonra ki müşterileriniz için bir referans olmuş oluyor.
  • Tamamen gerçek, Türk ve organik hesaplarla yorum bırakılıyor.
  • IP adresleri başka yerlerde olan, proxy ve vpn kullanmadan doğal hesaplar kullanılıyor.
  • Anahtar kelimelerinizi kullanarak yorumlar kurgulanabilir.
  • Yerel işletmelerde bir adım öne geçmenize yardım ediyoruz.

Google Maps Yorum Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yasadışı işletmeniz varsa bununla ilgili yorum yapma hizmetimiz bulunmuyor.
  • Zamanla silinen yorumlar olabilir ancak bunu telafi ediyoruz.
  • Yoğun yorum alırsanız Google Maps algoritması anlayabilir bunun için yorumları belirli zaman dilimlerinde ve az miktarda göndererek yaptırıyoruz.
  • Bunların dışında merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizde Google Maps Yorum Hizmeti satın almak isterseniz hemen Sosyal Görev'e kayıt olarak Görev Verebilir ya da  Google Maps İşletme Hizmetleri bağlantısına tıklayarak paketlerimizi inceleyebilirsiniz aynı zamanda daha fazla detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?