Reklam

Kripto para piyasasında sular durulmuyor

Teknoloji Haberleri - Geçtiğimiz gün yaşanan düşüşün ardından uzmanlar Mart ayının kripto paralar için düşüş ayı olduğuna işaret ettiler.

Kripto para piyasasında sular durulmuyor
Kripto para piyasasında sular durulmuyor
Bu içerik 64 kez okundu.
Reklam

Hemen yazımızın başında belirtelim. Bu içerikteki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi fikirleriniz doğrultusunda yapmanız gerekmektedir.

Şimdi gelelim haberimize. Malum Perşembe günü kripto para piyasasında kan gövdeyi götürdü. Pek çok kripto parada muazzam düşüşler gerçekleşti.

Geçtiğimiz gün piyasanın genelinde yeşil bir tablo hakim olsa da öyle büyük yükselişler yoktu.

Kripto para piyasasında yaşanan bu durağanlık yatırımcıları da düşündürmeye başladı. Konu hakkında konuşan uzmanlar ise geçtiğimiz yıllardaki Mart ayı grafiklerine dikkat çekti.

Son 10 yıla bakıldığında kripto paraların Mart ayı içerisinde hep düşüş eğiliminde olduğu net bir şekilde görünüyor. Açıkçası bu sene de Mart ayının bu şekilde durağan geçmesi pek sürpriz olmadı.

Mart ayından sonra ise yani Nisan ayında güzel bir toparlanmanın olabileceği söylenmekte. Elbette kesin diye bir şey söz konusu değil. Bakarsınız Nisan ayı Mart ayını da aratacak nitelikte karşımıza çıkar.

Şimdi gelelim asıl probleme. 1 Nisan’da gerçekleşecek olan Ethereum saldırısı ile ilgili hala pek çok soru işareti mevcut. Dolayısıyla şimdilik Nisan ayı hakkında konuşmak için erken. Bakalım 1 Nisan’da ETH cephesinde ne gibi bir tablo karşımıza çıkacak. Merakla bekliyoruz.

Kripto para piyasa teknoloji
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık