Reklam

2 yeni Transformers filmi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı

Teknoloji Haberleri - Pandemi sürecinde en çok yara alan sektörlerden birisi de sinema oldu. Dijital yayıncılık kültürünün hızla popüler olduğu dönemde, salgın dolayısıyla sinema salonları boş kaldı. Hal böyle olunca büyük bütçeli yapımlar da yerini daha sade ve hikaye odaklı filmlere bırakmış oldu.

2 yeni Transformers filmi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı
2 yeni Transformers filmi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı
Bu içerik 65 kez okundu.
Reklam

İşin kötü yanı ise pandemiden önde çekimine başlanan ve tamamlanan filmler de pandemiden ötürü izleyiciyle buluşamadı. Bu duruma en basit örnek ise Disney’in Black Widow filmi diyebiliriz.

Ortaya çıkan son dedikodulara göre Paramount da pandemiden önce yeni bir Transformers projesi üzerinde çalışıyormuş. Fakat mevcut şartlardan ötürü planlarda bazı değişikliklere gidilmiş.

Paramount hayatın normalleşmesini ve projenin sürece yayılmasını planlamış. Ayrıca film sayısını da birden ikiye çıkarmış

Bu filmlerden biri daha önce yayınlanan tüm Transformers filmlerinden bağımsız bir hikayeye odaklanacakmış. Diğer film ise 2018’de vizyona giren Bumblebee’nin devamı olarak planlanmış.

Muhtemelen Paramount, sıfırdan yeni bir Transformers hikayesi geliştirebilir. Zira mevcut seri zamansal bakımdan pek çok saçmalıklar içeriyordu. Özellikle Bumblebee’nin hikayesinde büyük saçmalıklar mevcuttu.

Fakat önemli olan gişedeki başarı olduğundan Paramount bunu çok da önemsemedi. Bakalım yeni gelecek olan filmler, izleyicileri ne derece tatmin edebilecek. Bunu bekleyip göreceğiz.

Transformers film teknoloji
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık