Reklam

One UI 3.x güncellemesi tam gaz devam

Teknoloji Haberleri - Yeni bir sürüm alan en son telefon Samsung Galaxy A21s. Geçtiğimiz Haziran ayında piyasaya sürülen giriş seviyesi model, Mayıs 2021’de Android 11’i almak için sıradaydı. ancak şirket daha fazla bekleyemedi ve güncellemeyi kendi ülkesi Güney Kore’de yayınladı.

One UI 3.x güncellemesi tam gaz devam
One UI 3.x güncellemesi tam gaz devam
Bu içerik 53 kez okundu.
Reklam

Yeni yapı, Android 11 tabanlı One UI 3 ile A217NKSU5CUC7. Bir pazarda çıktığı için, kısa süre sonra diğerlerine de yayılması beklenebilir.

Belki de Samsung, ilk Mayıs ayı son teslim tarihi geldiğinde küresel sürümü tamamlayacaktır. Öte yandan Galaxy A51, Şubat ayından bu yana Android 11 tabanlı One UI 3’ü çalıştırıyordu. Ancak şimdi Rusya’da görülen yeni bir güncelleme ile mutlak en son One UI 3.1 güncellemesini alıyor.

Buradaki yeni yapı ise A515FXXU4EUC8 olarak karşımıza çıkıyor. Hatta Nisan 2021 güvenlik yamalarını da Nisan ayından önce bünyesine dahil ediyor. Samsung cihazlarını güncelleme ve yenileme konusunda diğer markalardan daha hızlı bir performans sağlıyor diyebiliriz. Öyle ki, Google’ın Piksel telefonları bu Nisan yamasını önümüzdeki Pazartesi günü alacak.

One UI 3.1 ile Galaxy A51, Eye Comfort Shield, görüntülü arama efektleri, paylaşmadan önce fotoğraflardan coğrafi konumu kaldırma seçeneği, yeni kamera özellikleri ve bazı öğeler için küçük bir UI yenilemesi gibi özelliklere sahip olacak. Güncellemeler yakında tüm dünyaya yayılacaktır.

telefon güncelleme teknoloji
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık