Reklam

Floyd davasında çarpıcı ifadeler

Dünyadan Haberler - George Floyd'un ölümünden sorumlu olarak yargılanan polis memuru Derek Chauvin'in yargı sürecinin 4. gününde yeni gelişmeler yaşandı. Olay yerine giden ambulans görevlisi kendilerine yanlış ihbarda bulunulduğunu açıkladı. Bölgeye ulaştıklarında Floyd'un hareketsiz yerde yattığını söyledi.

Floyd davasında çarpıcı ifadeler
Floyd davasında çarpıcı ifadeler
Bu içerik 41 kez okundu.
Reklam

"OLAY YERİNE GİTTİĞİMİZDE FLOYD'UN ÜZERİNDEYDİLER"

George Floyd'un ölümüne sebep olan polis memuru Derek Chauvin'in yargı sürecinin 4. gününde çarpıcı ifadeler yer aldı. Kürsüye çıkan ambulans görevlisi, ilk önce ağız yaralanması olan biri için 2. seviye bir çağrı aldıklarını, 1,5 dakika sonra bu çağrının 3. seviyeye yükseltildiğini söyledi. Görevli, olay yerine gittiklerinde Floyd'un çevresinde memurların olduğunu ve ısrarla Floy'un üstünde olduklarını ifade etti. "Onlardan çekilmelerini istedik" dedi. Görevli, Floyd'un nefes almadan yerde yattığını ve kalbinin durduğunu aktardı.

FLOYD'UN KIZ ARKADAŞI MAHKEMEDE

Kürsüye davet edilen bir diğer isim ise Floyd'un 2017 yılından ölümüne kadar kız arkadaşı olan Courteney Ross'tu. İfade verirken sık sık gözyaşı döken Ross, Aynı zamanda Floyd'u bizzat tanıyıp ifade veren ilk kişi. Savunma avukatı, Floyd'un kız arkadaşına sık sık uyuşturucu bağımlılığı ile ilgili sorular sordu. Savunma makamı, Floyd'un uyuşturucu bağımlılığı yüzünden hayatını kaybettiğini iddia etmeye devam etti.

George Floyd'un ölümünden sorumlu tutulan polis memuru, 2. ve 3. dereceden cinayet ve adam öldürme suçlamalarından yargılanıyor. Suçlu bulunması halinde 40 yıla kadar hapis cezası alabileceği belirtiliyor.

George Floyd polis George Floyd abd dünya haberler haber
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık