Reklam

Apple sağlam ve dayanıklı bir Watch modeli için kolları sıvadı

Bilim Teknoloji Haberleri - Teknoloji sektöründeki öncü isimlerden biri olan Apple, yeni bir Watch modeli üzerinde çalışıyor. Ortaya çıkan son detaylara göre Apple’ın üzerinde çalıştığı yeni Watch modeli sağlam bir yapıya sahip olacak.

Apple sağlam ve dayanıklı bir Watch modeli için kolları sıvadı
Apple sağlam ve dayanıklı bir Watch modeli için kolları sıvadı
Bu içerik 41 kez okundu.
Reklam

Aklınıza hemen şu soru gelebilir. Mevcut Apple Watch modelleri yeterinde dayanıklı bir yapıya sahip değil mi? Aslında bu sorunun cevabı saatin kullanım koşullarına göre değişebilir. Eğer Apple Watch’ı koşu, yürüyüş ve benzeri Spor aktivitelerinde kullanıyorsanız sorun yok. Fakat dağcılık, tırmanış gibi ekstrem sporlarda bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

İşte Apple tarafından geliştirilmekte olan yeni akıllı saat modeli, tehlikeli spor türlerinde dahi zarar görmeyecek bir tasarıma sahip olacak. Apple bu saat için özel köşelikler tasarlamayı planlıyor. Böylece saat çok sert darbelere de maruz kalsa ekranı büyük ölçekli zararlar görmeyecek.

Yüksekten düştüğünde ya da benzeri bir kazaya uğradığında fonksiyonel bir şekilde çalışmaya devam edecek. Elbette bu durumun şimdilik bir söylentiden ibaret olduğunu unutmamanız gerekiyor. Belki Apple önümüzdeki süreçte bu saat ile ilgili bazı değişikliklere gidebilir. Sonuçta böylesine sağlam ve dayanıklı bir saatin hitap edeceği kitlenin hayli sınırlı olduğu da inkar edilemez gerçeklerin başında geliyor.

Apple akıllı saat teknoloji
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık