Reklam

İngilizce Öğrenmenin Pratik Yolu Keşfedildi

İngilizce Öğrenmenin Pratik Yolu Keşfedildi

İngilizce Öğrenmenin Pratik Yolu Keşfedildi
İngilizce Öğrenmenin Pratik Yolu Keşfedildi reklam
Bu içerik 83 kez okundu.
Reklam

 

Kısa sürede ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmek için yeni nesil yöntemleri tercih eden kurumlar tercih edilmelidir. Amerikan Derneği, yeni nesil İngilizce programı ile kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyenlerin tercihidir. Kurumun Bakırköy İngilizce kursu eğitim programı pratik bir şekilde İngilizce öğretmektedir.

 

 Eğitim Programının Genel Karakteri

 

 Dünya ile iletişime geçmek isteyenlerin ilk aşamada tercih ettiği kurum özel eğitim kurumu ile göze çarpmaktadır. Kurum seviyeyi uygun sınıf oluşturma, konuşarak dil öğrenme, kelime ezberleme ve gramer öğrenme gibi konularda oldukça başarılı çözüm seçenekleri üretmektedir.

 

 Çocuk seviyesinden akademik seviyeye kadar her kategoride dil eğitimi sunan kurum, Bakırköy İngilizce kursları konusunda uzman öğretmenlerle yola çıkmış durumdadır. Kurumda görev alan öğretmenler deneyimli, tecrübeli ve bu işin uzmanı olan kişilerden oluşmaktadır.

 

 Eğitimde öğrencinin seviyesi ve beklentisi ön plana çıkmaktadır. Kurum IELTS, YDS, YÖK-DİL ve benzeri dil sınavlarına hazırlık programında bu konuda tecrübeli eğitmenleri görevlendirmektedir. Eğitimde sınavın içeriği, sınavın kapsama alanı ve çıkabilecek sorular öncelikle değerlendirilmektedir.

 

 Sınavın genel karakterine uygun müfredatla öğrenci en iyi şekilde sınava hazırlanmaktadır. Ayrıca kurum program sonunda deneme sınavlarıyla öğrencilerin performansını ölçmektedir. Bakırköy en iyi İngilizce kursu özelliğine sahip olan Amerikan Derneği sınavlara en iyi şekilde hazırlıyor.

 

 Kısa Sürede İngilizce Konuşmak Halay Değil

 

 Günlük hayatta İngilizce konuşmak isteyenler için hızlandırılmış kurslar büyük ilgi görmektedir. Bu kursta sadece İngilizce konuşulduğu için katılımcılar kısa sürede adapte olmaktadır. Bir ay sonunda diyalog kurmaya alışan katılımcılar sorunsuz bir şekilde cümle kurmaya başlamaktadır.

 

 Kurumun hızlandırılmış programı, konusunda deneyimli ekip tarafından uygulanmaktadır. Kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyenler için hazırlanan özel programlar hafta sonu, hafta içi ve akşam gerçekleştirilmektedir. Kurs programı oldukça esnektir ve esnek zaman dilimine sahiptir.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık