Reklam

Özel Haber: Kameralı, şifreli kumarhane!

Günün Haberleri - İstanbul'da salgınla mücadele için denetimler artırıldı. Denetimlerde kumar oynayanlara da göz açtırılmıyor. Kumar oynayanlar ise polise yakalanmamak için türlü yöntemler deniyor.

Özel Haber: Kameralı, şifreli kumarhane!
Özel Haber: Kameralı, şifreli kumarhane!
Bu içerik 53 kez okundu.
Reklam

Evleri, işyerleri, hatta atölyeleri kumarhaneye çeviriyorlar, gece gündüz kumar oynuyorlar, polise yakalanmamak için güvenlik kameraları ve şifreyle önlem alıyorlar.

YÜZ TANIMA YAPIYOR, REFERANS İSTİYORLARDI

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, tekstil atölyesinde kumar oynatıldığı bilgisi üzerine harekete geçti. Atölye izlemeye alındı. Bir kişi gece saatlerinde atölyeye gitti, maskesini çıkardı, güvenlik kamerasına baktı. Ardından işyerinin kepengi kaldırıldı, kendisini tanıtan kişi ise içeri girdi. Kumar oynatan kişiler, güvenlik kamerasından yüz tanımanın yanı sıra bir de sık sık değiştirdikleri şifre belirlemişlerdi. İlk kez gelenler için de referans istiyorlardı. İstanbul Ahlak ve Kumar Büro Amirliği ekipleri, bu tespitlerin ardından harekete geçti. Kumarhane olarak kullanılan atölyeye baskın düzenlendi. İçerisi oldukça kalabalıktı. Saklanan bir kişi de çuvalların arasında yakalandı.

Kumar oynayanlara para cezası kesildi. Oynatanlar hakkında ise adlı işlem başlatıldı. Baskın adreslerinden biri de lüks villaydı. Müşterileri kadın krupiyeler buluyordu. Rezervasyon yaptırarak kumar oynatıyorlardı. Onlar da polis baskınıyla yakayı ele verdi. Hem adli işlem başlatıldı hem de para cezası kesildi. Kumar makinelerine de el konuldu.

istanbul koronavirüs haberler haber
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık