Reklam

Tablet fiyatları artış eğilimine girebilir

Bilim Teknoloji Haberleri - Malum uzun bir süredir pandemi sürecinin içerisinde bulunuyoruz. Pandemiden en çok etkilenen alan ise eğitim oldu. Covid vakalarının hızla arttığı tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de salgının yayılma hızını azaltmak için bazı tedbirler alınmıştı. Bu tedbirlerden birisi de yüzyüze eğitim...

Tablet fiyatları artış eğilimine girebilir
Tablet fiyatları artış eğilimine girebilir
Bu içerik 70 kez okundu.
Reklam

Uzaktan eğitim sürecinde dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerin fiyatında önemli artışlar gerçekleşti. Çünkü öğrencilerin EBA üzerinden ders dinlemelerinin en makul yolu diz üstü bilgisayarlar ya da tabletlerdi.

Neyse ki kademeli olarak yüzyüze eğitime geçilmesiyle birlikte tablet ve bilgisayar fiyatları da normale döndü.

Şimdi tekrardan vaka sayılarının artması ile birlikte okulların kapanması konusu gündeme getirildi. Hatta bazı bölgelerde eğitime başlayan sınıf seviyelerinin tekrardan uzaktan eğitime geçmesine karar verildi.

Hal böyle olunca iş bir kez daha tablet ve bilgisayarlara düştü. Eğer ülke genelinde tekrardan uzaktan eğitim söz konusu olursa tablet fiyatları bir kez daha yükselebilir. Elbette bu kesin demiyoruz. Fakat şu anda 1500 TL civarına hayli uygun fiyatlı tabletler satılıyor. Sizlere önerimiz eğer durumunuz varsa fiyatlar çok zamlanmadan makul bir tablet almanız yönünde olacaktır.

uzaktan eğitim tablet fiyatları teknoloji
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık