Reklam

Bendeniz: Pop müzik düşüşte

Magazin Haberleri - Diş kontrolü için geldiği Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan şarkıcı Bendeniz, Türk popunun uzun zamandır düşüş eğiliminde olduğunu söylerken, "Yapanlarla da dinleyenlerle de ilgili bir sürü problemler var" dedi.

Bendeniz: Pop müzik düşüşte
Bendeniz: Pop müzik düşüşte
Bu içerik 72 kez okundu.
Reklam

Bendeniz: Pop müzik düşüşte

Dişindeki dolguya baktırmak için doktoruna geldiğini söyleyen Bendeniz, pandemi döneminde neler yaptığı sorulunca, "Herkesin yaptığı gibi evdeyiz, biraz daha rahatlasın diye. Açılacağını sanmıyorum açılsa açılsa kısa bir zaman olacak sonra yine kapanır sahneler. Birkaç şarkı yapıyoruz onu hazırlanıyorum, mistik tarzı şarkılarım var yurt dışı için” ifadelerini kullandı.

Bendeniz: Pop müzik düşüşte

47 yaşındaki şarkıcı, "Sizce pop müziğin popüleritesi bitti mi?” sorusuna, "Bütün müzikler için aynı şey geçerli, dünyada da aynısı geçerli. Yapılan müzikleri görüyorsunuz. Hepsi birbirinden beter, dünyada da öyle" cevabını verdi.

Bendeniz: Pop müzik düşüşte
Bendeniz, "Geçmişten bir takım şarkılar alınıp, yeniye empoze ediliyor. Türk popu uzun zamandır düşüş eğiliminde. Bu net ama bunun birçok nedeni var. Yapanlarla da dinleyenlerle de ilgili bir sürü problemler var" dedi.
Bendeniz: Pop müzik düşüşte

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde "Dünya starı olacağım" açıklamasında bulunan Aleyna Tilki hakkında, "Hangi arkadaşımız olursa olsun dünya piyasalarının bizim sanatçılarımıza açık olduğunu düşünmüyorum. Allah yardımcısı olsun hepsinin" yorumunu yaptı.

Bendeniz: Pop müzik düşüşte

Kimsenin kimseyi destekleme gibi zorunluğu olmadığını dile getiren Bendeniz, "Kimse kimse için bir şey yapamaz, herkes kendi derdinde. Olumlu bir şeyler görürlerse insanlar birbirini destekler. Enerji meselesi, enerji tutuyorsa destekler. Bir sürü duygu var insanların içinde, hepsinin yolu açık olsun" şeklinde konuştu. Sanat dünyasında hala dostlukların olduğunu savunan şarkıcı, "Sanat dünyasında dostluk var tabii, gerçek anlamda da var. Neden olmasın? Bu insanların tamamıyla, kendisiyle alakalı olan bir şey" dedi.

Bendeniz magazin pop müzik
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık