Reklam

Tekel bayi açmanın maliyeti nedir

Tekel bayi açmanın maliyeti nedir

Tekel bayi açmanın maliyeti nedir
Tekel bayi açmanın maliyeti nedir reklam
Bu içerik 410 kez okundu.
Reklam

 

Kendi işinizi yapmak istiyorsanız bunun için en çok tercih edilen alternatiflerden birisi de tekel bayi açmak olarak karışımıza çıkıyor. İl veya ilçe demeden her tür yaşam alanında tekel bayiler her zaman güzel bir iş yapıyor. Alkol ve tütün satışının yapıldığı tekel bayilerde eğer doğru bir konumda açmış olduğunuz bir işyeriniz varsa, kar marjı ile sizi tatmin edecek bir boyutta olabiliyor.

Tekel bayi açmak isteyen insanlar öncelikle bu işin maliyeti konusunda bir araştırma yapıyor. Bir tekel bayi açmak için en az ne kadar paraya ihtiyacınız olduğu, ne kadar bir sermaye ile bu işe başlamanız gerektiği konusu elbette ilk adım olarak biliniyor.

Tekel ürünleri her geçen gün zamlanıyor ve birim fiyat olarak oldukça pahalı ürünler olarak satışa sunuluyor. Bu nedenle 2021 yılı itibari ile küçük ve mütevazi bir tekel bayi açmak istiyorsanız bunun için en az 200.000 lira gibi bir sermayeye ihtiyacınız olacağını bilmelisiniz. Tekel bayi alanı büyüdükçe bu maliyet bazı bayilerde 1 milyon liraya kadar ulaşabiliyor.

Tekel bayi kazancı nedir

Önemli bir sermaye bedeli ile açmış olduğunuz tekel bayilerinde ne kadar bir kazanç elde edeceğiniz en önemli ikinci unsur olarak karışımıza çıkıyor. Bir tekel bayi açtığınızda eğer standartlara uygun şekilde iş yaparsanız, kar oranları sizi tatmin edecek boyutta oluyor. Tekel bayi kazancı alkol ürünlerinde ortalama olarak %15-17 iken tekel ürünlerinde %6 civarında bir kazanç sağlamınıza imkan sunuyor.

Tekel bayi açmak ve kendi işinizin sahibi olarak ailenizi bu şekilde geçindirmek istiyorsanız işin en önemli detayları için Net Kurdu sitesine giriş yapabilirsiniz. Burada sunulan en derin kapsamı ile tekel bayi içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Tekel bayi açmak için ne kadar bir sermayeye sahip olmanız gerektiği, tekel bayi açmak için nasıl bir konum tercih etmeniz gerektiği, tekel bayi açmak için karşınıza çıkan tüm prosedürler ve çok daha fazlası için Net Kurdu sitesinden destek alabilirsiniz. Kısa sürede kendi tekel bayinizi açmak için adımları takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık