Reklam

HOKKA BURUNLAR TARİHE KARIŞTI!

İlk bakışta farkedilen, yüz ile orantısına dikkat edilmeden yapılan, doğal görünüm oluşturmayan burunlar artık tercih edilmiyor.

HOKKA BURUNLAR TARİHE KARIŞTI!
HOKKA BURUNLAR TARİHE KARIŞTI! reklam
Bu içerik 814 kez okundu.
Reklam

 

 KBB ve Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı'nın açıklamasına göre; 'burun estetiği ameliyatlarındaki hedef, doğal ve yüzle uyumlu ama farkındalık yaratan bir görünüm ve güzellik yaratmak. Ulaşılmak istenen hedef 'Altın Oran' yani burnun dudak, çene, göz ve yüzün diğer yapılarıyla uyumlu olmasıdır. Burun operasyonunun başarılı olması için ameliyat sonrası doğal görünmesi ve hatta ameliyat olduğu hiç belli olmaması ana kuraldır. Hasta 'hokka burun' tercih etse bile hekim onu 'doğal burun'a yönlendirerek hayat boyu memnun kalacağı kararı vermesini sağlamalıdır.

Op. Dr. Oray Karaçaylı Hakkında

1973 yılında Hatay'da doğdu. 1997 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1998-1999 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesinde Anatomi Ana Bilim Dalında, Anatomi Asistanlığı yaptı. 1999-2004 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi ihtisasını tamamlayan Op. Dr. Oray Karaçaylı uzmanlık eğitimi yıllarında Burun Estetiği (Rinoplasti) ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi alanlarında hem yurtiçinde hem de yurtdışında özel eğitimler alarak kişisel gelişimini tamamladı.

İhtisası ve sonrasında çok sayıda bilimsel çalışmalara katılıp bu süreçte tüm KBB hastalıkları bademcik, geniz eti, sinüzit, orta kulakta sıvı toplanması ve kulak tüpü takılması cerrahilerinde birçok vaka yapmıştır. Çocuk KBB hastalıkları alanında ciddi deneyime sahiptir.

22 yılı aşan meslek hayat boyunca Op. Dr. Oray Karaçaylı Estetik Burun Cerrahisi (Piezo Estetik Cerrahisi) başta olmak üzere Kulak Burun Boğaz alanında özellikle; Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Balonla yapılan sinüs cerrahisi (Balon sinoplasti), Bilgisayar Destekli Sinüs Cerrahisi,Fonksiyonel Burun Cerrahisi, Burun Ucu Estetik Cerrahisi, Horlama Cerrahisi, Thermal Welding ile Bademcik-Genizeti cerrahisi konuları ile ilgilenmektedir. 

www.oraykaracayli.com

Haber: Simre Reklam İletişim & Marka Danışmanlığı

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık