Reklam

MesoNutrilifit Somon DNA Plus/ Gençlik Aşısı İle Yaşlanmaya Dur Deme Zamanı

Yaşlanma önleyici uygulamalar denince akıllara ilk gelen seçeneklerden MesoNutrilifit Uygulaması, güçlü bir rejeneratif etki ile cildi yenileyen yeni nesil bir gençlik aşısıdır.

MesoNutrilifit Somon DNA Plus/ Gençlik Aşısı İle Yaşlanmaya Dur Deme Zamanı
MesoNutrilifit Somon DNA Plus/ Gençlik Aşısı İle Yaşlanmaya Dur Deme Zamanı Tufan
Bu içerik 580 kez okundu.
Reklam

 

Cildiniz hep genç kalsın!

Yaşlanma önleyici uygulamalar denince akıllara ilk gelen seçeneklerden MesoNutrilifit  Uygulaması, güçlü bir rejeneratif etki ile cildi yenileyen yeni nesil bir gençlik aşısıdır.  Somon DNA’nın güçlü cilt yenileyici özelliğinin yanı sıra MesoNutrilifit güçlü formülü ile cildi derinlemesine besleyerek, cildi yeniler ve cilde ışıltı katar. Formülünde somon DNA, hyaluronik asit, multivitamin,  multimineral, peptit kompleks ve DMAE bulunnan Nutrilift gençlik serumu  alerjen madde içermemektedir. Böylece kişilerin alerjik reaksiyon gösterme riski oluşmamaktadır. Uygulama sonrası kişiler günlük hayatlarına rahatlıkla devam edebilir ve MesoNutrilifit cildini yenilemek, tazelemek isteyen her yetişkin kadın ve erkeğe rahatlıkla uygulanabilmektedir. Günümüzde birçok klinik bu uygulamayı benimsemiştir. https://mesonutrilift.com/klinikler/ adresinden MesoNutrilifit gençlik aşısı uygulayan klinikleri bulabilirsiniz.

“Peki, MesoNutrilifit Somon DNA Plus nasıl etki eder?” Uygulamanın üç ana etki mekanizması vardır. Mesolift (Kaldırma ), Mesofill ( Dolgunluk ) ve Mesoglow (Işıldama) olacak şekildedir. Yüz, dekolte ve el üstlerinde bu mekanizmalar sayesinde, cilt kırışıklıklardan arındırılır ve cilt tonundaki istenmeyen renk geçişlerini gidererek cildin ışıldaması sağlanır. Tüm bu özelliklere ek olarak cildin sıkılaşması sağlanarak cilt sarkma problemi ortadan kaldırılır. MesoNutrilifit etkinliği kanıtlanmış ve oldukça fazla tercih edilen cilt yenileme uygulamalarından biridir. Cilt yenileme özelliği sayesinde menopoz, hormonal bozukluklar, sigara, alkol, uyuşturucu, düzensiz ilaç kullanımı gibi durumlar ardından oluşan sarı ve mat ciltlerin, eski görünümüne ve canlılığına kavuşmasını sağlar. İlk seanstan itibaren etki gösterirken, 1-5 seans arasında istenilen sonuca ulaşılır. Her 4 ayda bir tedavinin korunması ve cildin hep genç görünümünde kalması için koruma seansı yapılması önerilir. Daha detaylı bilgi için dilerseniz https://mesonutrilift.com/ adresini inceleyebilirsiniz.

MesoNutrilifit Somon DNA Plus mezoterapi yönteminin yanı sıra Scarlet, altın iğne, dermapen, dermaroller gibi mikroiğne yöntemleriyle de uygulanmaktadır. Mikroiğneleme desteğiyle cilldin alt katmanına gençlik serumunun ulaşması sağlanır, böylece zengin içerikten cilt tam verimle yararlanır. Mikroiğneler sayesinde ciltte mikro kanallar açılır ve somon DNA serumu cilde nüfus eder. İğne fikri akıllarda acı sorusunu oluşturabilir ancak uygulamadan yirmi dakika öncesinde işlem yapılacak bölgeye uygulanan anestezik krem sayesinde bölge uyuşturulur ve acı hissi minimum seviyeye çekilir. MesoNutrilifit Somon DNA Plus/ Gençlik Aşısı ile ilgili oluşabilecek sorularınız olabilir. Bu soruların cevaplarına https://mesonutrilift.com/soru-cevap/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık