Bir balkonu kapatmak, küçük ortamları genişletmeye nasıl yardımcı olabilir?

Bir balkonu kapatmak, küçük ortamları genişletmeye nasıl yardımcı olabilir?

Bir balkonu kapatmak, küçük ortamları genişletmeye nasıl yardımcı olabilir?
Bir balkonu kapatmak, küçük ortamları genişletmeye nasıl yardımcı olabilir? reklam
Bu içerik 361 kez okundu.
Reklam

 

Küçük ortamları dekore etmek ve yapılandırmak, gerçekleştirilmesi zor bir iştir. Bu ortamların maksimum alanını nasıl optimize edeceğinizi bilmek çok önemlidir ve örneğin bir balkonun kapatılması bu gereksinimleri mükemmel şekilde karşılamayı başarır.

Sadece balkonların kapatılması değil, bir bütün olarak cam, kaliteli bir cam sistemiyle ve doğru bir şekilde monte edilerek daha büyük ve genişletilmiş ortamlar izlenimi vermeyi başarır.

Cam x Aydınlatma

Aydınlatılmış bir ortam, küçük ortamları büyütmenin sırlarından biridir, çünkü herhangi bir ortamdaki stratejik ve / veya doğal noktalarda yapay ışığın görülmesi, odaların daha fazla görünmesini sağlar ve normalden daha büyük oldukları izlenimini verir.

Doğal ışık oranı cam perdelerin montajı ile% 100 kullanılabilir. Bu nedenle, balkonların sundurmalarının, çevrenin neredeyse tamamen açılmasına izin veren şeffaf cam levhalarla kapatılmasıyla karakterize edilen bir sistem sağlamak.

Camlı balkon kapatma x Ortamların entegrasyonu

Cam balkon İzmir kapanış, doğal bir şekilde, ortamların entegrasyon sağlar. Küçük ortamları genişletmek için çok yaygın bir teknik, balkonu oturma odasıyla bütünleştirmek, mutfağı oturma odasıyla bütünleştirmek ve sadece cam montajının sağlayabileceği diğer birçok seçeneği sağlamaktır.

Hem ortamlar arası bölmelerde hem de kapı ve pencerelerde kullanılan malzemenin şeffaflığı, mekana bakış açısını artıran bir süreklilik yaratır. Bu tekniğe bahis yapın, küçük alanları genişletin ve sofistike bir ortam yaratın.

Cam x Hafiflik

Sağlam ve koyu süslemeler modanın bir parçasıdır ve endüstriyel tarzda dekorasyonlarda olduğu gibi birçok binada kullanılmaya devam etmektedir. Bununla birlikte, daha küçük uzunluklara ve entegre ortamlara sahip dairelerin patlamasıyla, bu tarzdaki dekorasyonlar daha az işlevsel hale geliyor ve mükemmel denge sağlamak için camın dahil edilmesine ihtiyaç duyuyor.

Camlar ortamlara hafiflik kazandırdığı için ortamların içlerinde, dekorasyonun küçük detaylarında balkon kapama ve cam kapak olarak uygulanabilmekte ve bununla birlikte hafiflik ve daha fazla görünürlük sağlamaktadır.

Camın avantajları dekorasyonla nasıl birleştirilir?

Uzun bir süre, bir dekorasyon eşyasında güvenliğe katılmayı düşünmek tamamen olumsuz bir olasılıktı. Zamanla bu algı değişti ve inşaat yapımındaki teknoloji ve yenilik, gerekli görülen yapıların yanı sıra balkonların camları ve cam korkuluklarında farklı dekoratif stil olanakları getirdi.

Mimari ve cam

Cam, muhteşem bir malzemedir ve her tür dekorasyona kolayca adapte edilebilen çeşitli ortamlar sunabilir. Bunu bilerek, cam, mimar Lina Bo Bardi'nin cam ev örneğinde olduğu gibi, bu özel hammaddeyi cam duvar şeklinde içerdiği için ünlü projelerle, tüm dünyada mimarlar tarafından en çok kullanılan malzemelerden biri haline geliyor ve sergileniyor.

Cam mimarisinin bu önemli dönüm noktasını biraz daha anlamak için, yörüngesinin birazını takip etmek çok önemlidir - 1949'da, dört yıllık bir projeden sonra, Philip Johnson (Lina'nın kocası) Connecticut'ta Glass House adlı kendi adını taşıyan evini açtı BİZE Johnson, 2005'te meydana gelen ölümüne kadar orada yaşadı ve Lina da hayatı boyunca Cam Evinde kaldı ve şimdi dünya çapında biliniyor.

Projenize cam dahil etmenin avantajları

Ev, günümüzde balkonların kapatılmasında yaygın olarak kullanılan ve endüstriyel dekorasyonda olduğu gibi daha ağır bir dekoratif ortama bahse giren ortamlar için bile hafiflik yaratan büyük cam panellerin şeffaflığıyla dikkat çekiyor. Bu sürdürülebilir malzemenin cam kaplamaları veya diğer kurulum yerlerine yatırım yapmanın amacı, uyum getirebilmek, ortamları bütünleştirip genişletebilmek, doğal aydınlatmaya sahip olmak ve kurulan tekniğe ve konuma bağlı olarak uygulanan diğer birçok avantaja sahip olmaktır. Ancak modern cam korkuluk ve cam perde sistemleri kurulumunda camı oybirliği ile ön plana çıkaran avantajlarından biri de, malzemenin sağladığı güvenliktir. Bu konu hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Güvenlik ve dekorasyon

Hem lamine hem de temperli cam, Sanglass gibi alanda uzmanlaşmış ve eğitimli profesyonellere sahip şirketler tarafından kurulduğunda güvenlik sağlar. Sonuçta, kalifiye bir şirketin cam kaplama yoluyla sağlayabileceği sayısız fayda vardır: sofistike ortam ve mülk değerlemesi bunlardan sadece birkaçıdır.

Temperli ve lamine cam, ister konut ister ticari mülklerde olsun, sivil inşaatta en çok kullanılanlar arasındadır. Bunun nedeni, kırılma durumunda , temperli cam duvarda olduğu gibi, dekoratif öğelerle mükemmel güvenlik birlikteliği sağlayan, kullanıcıları riske atan özellikler kazanamamalarıdır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SEBİNUR “ESKİ MAHALLE” ADLI ŞARKISIYLA SONBAHAR AYLARINA DAMGA VURACAK!
SEBİNUR “ESKİ MAHALLE” ADLI ŞARKISIYLA SONBAHAR AYLARINA DAMGA VURACAK!
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı