26 Ayrı Ülkede Geçerli Schengen Vizesi!

26 Ayrı Ülkede Geçerli Schengen Vizesi!

26 Ayrı Ülkede Geçerli Schengen Vizesi!
26 Ayrı Ülkede Geçerli Schengen Vizesi! reklam
Bu içerik 588 kez okundu.
Reklam

 

Avrupa ülkelerine seyahatlerde geçerli olan Schengen vizesi için profesyonel destek almak en doğrusu olacaktır. Özellikle de Schengen vize bünyesinde işlemlerin sorunsuz ve de hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Schengen Vizesi Elektronik Başvuru Formu

Schengen vizesi nasıl alınır sorgulayanlara öncelikle başvuru formu paylaşılır ve doldurulması istenir. Elektronik ortamdan kolaylıkla ulaşabileceğiniz başvuru formuna bilgilerinizi sıralamanız beklenir. Bunun için:

  • E-başvuru formunu cihaza indirmek ve kaydetmek gerekir.
  • Sayfalarda boş olan alanlara istenilen bilgileri sıralamanız beklenir.

https://www.schengenvize.net/ sayesinde başvuru formuna dair dikkate alınması gerekenlere netlik kazandırır ve bilgilerinizi sıralamaya başlarsınız. Hatta bilgilerin akabinde kontrollere geçer ve imzalarınızı paylaşarak işlemleri tamamlarsınız. Başvuru formu diğer belgeler kadar önemli bir yere sahiptir ve profesyonel destek ile doldurulması faydalı olacaktır.

Schengen Vize Belgeleri Nelerdir?

Schengen vize başvuru işlemlerine dair sadece form bilgilerinizi paylaşmanız doğru olmaz. Bunun akabinde forma girilen bilgileri destekleyen belgelerin ibrazı zorunlu hale getirilmiştir. Öncelikle nüfus cüzdanı ile pasaport fotokopileri bunlar arasında yerini almıştır.

Pasaport en az 2 sayfası boş olacak şekilde ibraz edilmelidir. En az 2 adet biyometrik fotoğrafın da şartlara uygun bir şekilde çekilmesi istenir. Bunların ardından gelenler:

  • İkametgah ile banka hesap dökümü belgelerinin hazırlanması istenir.
  • Konaklama ve uçak rezervasyon evrakları da temin edilmelidir.

90 (850) 228 43 53 numarasını çevirenler hazırlamaları gereken belgelere dair bilgi sahibi olabilir. Örneğin pasaport kadar seyahat sağlık sigortası koşulları da açıkça paylaşılır. Minimum teminatın 30.000 Euro ve üzerinde olması halinde seyahat sağlık sigortaları geçerli kabul edilir.

Schengen Vizede Ödenecek Tutarlar

Vizeye başvuracak olan vatandaşların dikkate aldığı bir diğer husus ücretler oluyor. Belgeler kadar ücretlerin de ibrazına geçilmeli ve bu şekilde başvurulara yer verilmelidir.

Vize ücreti turistik ya da ticari amaçlı seyahatlere göre değişiklik gösterir. Aynı şekilde yetişkinlere ve çocuklara dair ayrı ücretler talep edilir. Son olarak kalınacak gün sayısı da ücretleri etkiler. Geriye ortaya çıkan ücretin bankadan ödenmesi ve ödemeye dair belgenin alınması kalır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SEBİNUR “ESKİ MAHALLE” ADLI ŞARKISIYLA SONBAHAR AYLARINA DAMGA VURACAK!
SEBİNUR “ESKİ MAHALLE” ADLI ŞARKISIYLA SONBAHAR AYLARINA DAMGA VURACAK!
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı