Reklam

Kadınlarda Saç Ekiminin Başarı Oranı Nedir?

Kadınlarda Saç Ekiminin Başarı Oranı Nedir?

Kadınlarda Saç Ekiminin Başarı Oranı Nedir?
Kadınlarda Saç Ekiminin Başarı Oranı Nedir? reklam
Bu içerik 150 kez okundu.
Reklam

 

Erkeklerde görülen kellik problemi kadınlarda daha nadir görülür. Kadınların en büyük saç problemi, seyrelmedir. Bölgesel kellik yerine kafa derisinde çok belirgin seyrelmelere rastlanır. Bu durum da en az kellik kadar rahatsız edicidir.

Saç ekimi teknikleri ile kadınların da kellik ve saç seyrelmesi sorunlarını tedavi etmek mümkündür. Emphair Saç Ekim Merkezinde gerçekleştiriilen kadınlarda saç ekimi operasyonlarının başarı oranı yüzde 99’dur. Bu operasyonlar sayesinde kadınlar da erkekler gibi yeniden doğal saçlarına kavuşur.

Saç kayıpları kadınların özgüven problemi yaşamasına ve çeşitli travmalara neden olur. Bu nedenle saç problemlerinin kısa sürede tedavi edilmesi son derece önemlidir. Emphair’de uygulanan yöntemler ile saç sorunlarınıza kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz.

Kadınlarda Saç Ekimi Operasyonu İçin En İdeal Yöntemler Hangileridir?

Kadınların saç kayıplarını tedavi etmek için, erkeklere uygulanan tüm yöntemler kullanılabilir. Fakat bazı saç ekimi teknikleri kadınlar için daha idealdir. Bu yöntemlerin ideal olmasının nedeni; saçların, mevcut uzunluğu ile ekilmeye uygun olmasıdır. Kadınlar saçlarını genel olarak erkeklerin kullandığından daha uzun şekilde kullanır. Bazı saç ekimi yöntemlerinde ekim yapabilmek için mevcut saçların kazıtılması gerekir.

Emphair Saç Ekim Merkezinde başarı ile uygulanan IceGraft Saç Ekimi, Long Hair Saç Ekimi, PRP Destekli Saç Ekimi, İğnesiz Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi tekniklerinde mevcut saçların kazıtılmasına gerek yoktur. Saçların mevcut uzunluğu ile ekilmesine olanak sağlayan bu saç ekimi yöntemleri kadınlar için idealdir. Bu saç ekimi teknikleri ile yapılan operasyonlarda saç ekimi yapıldığı pek belli olmaz.

Kadınlara Yapılan Saç Ekimi Doğal Görünür Mü?

Saç ekimi yöntemlerinin tamamı doğal görünüm kazanılmasını sağlar. Ancak doğal görünümün yakalanması için saç ekimi operasyonlarının, Emphair saç ekim merkezi gibi profesyonel saç ekim cerrahları ve saç ekim ekibi ile çalışan merkezlerde yapılması gerekir. Doğal görünüm, saç ekimi operasyonunun kalitesini gösterir. Yeteri kadar uzmanlığa sahip olmayan kişiler tarafından yapılan saç ekimi operasyonlarında çeşitli aksiliklerin yaşanma olasılığı yüksektir.

Ekilen saçların doğal bir görünüm kazanması için saç köklerinin uygun çıkış yönünde ekilmesi önemlidir. Çıkış yönü hesaplanmadan veya yanlış hesaplanarak ekilen saçlar, dağınık bir görünüm sunar. Bunun yanı sıra ön saç ekimi yapılacaksa, yüze uygun bir tasarım yapılmaması da doğallıktan uzak bir görünüm kazandırır. Emphair’de yüksek teknoloji kullanılarak kadınlar için uygulana ekim yöntemleri ile ilgili firmanın https://www.emphair.com/tr/kadinlarda-sac-ekimi/ sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık