Jeuvenile Skin Relief Magnesium Body Serum Cildin Nem Dengesini Korumaya Yardımcı

Jeuvenile Skin Relief Magnesium Body Serum Cildin Nem Dengesini Korumaya Yardımcı

Jeuvenile Skin Relief Magnesium Body Serum Cildin Nem Dengesini Korumaya Yardımcı
Jeuvenile Skin Relief Magnesium Body Serum Cildin Nem Dengesini Korumaya Yardımcı reklam
Bu içerik 592 kez okundu.
Reklam

 

Hepimiz aynaya baktığımızda sağlıklı ve güzel bir ‘ben’ görmek isteriz. Kendimizde özgüven bulmamız bir nevi buna bağlıdır. Sıkı, fit ve sağlıklı bir vücut iyi hissetmemiz için önemlidir. Hele ki yaz ayları yaklaşıyor ise; plajda, havuzda, partide göz alıcı olmayı isteriz.

Vücudumuzun parıldaması, canlı görünmesi için yaz gelmeden sıkılaşmak için ağır sporlar yapar, şok diyetler uygularız. Fakat sıkı bir beden için kendinizi bu kadar yormamıza gerek yok. Sağlıklı bir şekilde yaza hazırlanmanızı sağlayacak olan Jeuvenile Skin Relief Magnesium Body Serum vücudunuzun sıkılaşmasına yardımcı olacaktır. Bu serum bitkisel içerikli olup vücudun yeniden yapılanmasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

Jeuvenile Skin Relief Magnesium Body Serum Nedir?

Magnezyum canlandırıcı ve cilt sıkılaştırıcı vücut kremi olan bu ürün, sıkılaşmanın yeni yoludur. Adından da anlaşılacağı gibi vücuttaki magnezyumu canlandıran ve deri bütünlüğüne zarar vermeden sıkılaşmayı sağlayan serumdur. İçerdiği bitki özleri ile vücudun canlanmasına katkı sağlarken, cildi de rahatlatır.

Ayrıca nemlenip yatışmasını da sağlar. Bu serum 6 çeşit bitki özü içerir ve alerjik değildir. Cildin yeniden yapılanmasına; yumuşaklık ve pürüzsüz bir doku kazanmasına destek olur. Skin Relief Magnesium Body Serum kullanımı ile canlı bir görünüm kazanan cildiniz ışıldar. Ayrıca bu sıkılaştırıcı serum E vitamini de içerir.

Jeuvenile Skin Relief Magnesium Body Serum İçeriği

İçeriğinde peptit bulunan, bitki özleriyle fito-kompleks oluşturan Skin Relief Magnesium Body serumun içeriğinde şunlar bulunur:

Magnezyum klorür, B3 vitamini, provitamin B5, Aleo Vera, Calendula bitkisi, Allantoin, Atkuyruğu yaprağı ekstresi, Havuç, Sativa kökü ekstresi, At Kestanesi çekirdeği ekstresi, Ginseng kökü ekstresi, Ekinezya kök ekstresi, Soyum laktat, Arginin, Aspartik asit, Glisin, Alanin, Serin, Valin, Prolin, Treonin İzolösin, Histidin ve Fenilalanin.

Eğer bu ürünlerden herhangi birine alerjiniz yok ise Skin Relief Magnesium serumu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Skin Relief Magnesium Body Serum Kullanımı Nasıldır ?

Kullanımı oldukça basit olan bu sıkılaştırıcı serumu bir kez kullandığınızda her daim kullanmak isteyeceksiniz. Duştan çıktığınızda temiz cildinize masaj hareketleri ile uygulama yapabilirsiniz. Serum, antioksidan özelliği olan E vitamini sayesinde cildinizde detox etkisi yaratacaktır. Cildinizin nem dengesini korumaya yardımcı olacak ve pürüzsüzlük kazandıracaktır. İçeriğindeki magnezyum, peptitler sıkılaşmayı sağlarken; Aleo Vera, Calendula bitkileri arınmanıza ve ferahlamanıza destek olacaktır.

Ayrıca Allantoin ve Pantenol içeriği sayesinde rahat bir cilde kavuşacaksınız. Bu ürünü cildiniz temizken uygulamaya dikkat ediniz. Mümkünse duştan sonra bu ürünü cildinize sürünüz. Serumun nemlendirici etkisi de olduğundan ekstra bir nemlendirmeye ya da uygulamaya ihtiyaç yoktur. Ayrıca Skin Relief Magnesium vücut serumu durulanmayan bir cilt ürünüdür.

Skin Relief Vücut Sıkılaştırıcı Serumu

Serum formundaki Skin Relief Magnesium Body (Magnezyum Canlandırıcı ve sıkılaştırıcı) serumu, gözenek sıkılaşmasına yardımcı olur. Bunu yaparken de cildin nemlenmesi ve yatışmasını sağlar. Cilt, serum kullanıldıktan sonra ağırlaşmaz, aksine rahatlar. Cilt kurumadan arınır ve iyi bir görünüme kavuşur. Skin Relief Magnesium vücut serumuyla gittiğiniz her yerde teniniz göz alıcı şekilde ışıldar. Bu serum sayesinde cilt tahriş olmaz.

Ayrıca yenilenme sağlanır, sağlıklı bir dokuya kavuşulur. Hafif kıvamdaki bu serum duştan sonra sürüldüğünde hızlıca emilir ve kısa sürede etkisini gösterir. Cilt rutin bakımı arasına eklenmesi gereken bu serum, ağırlık yaratmadığı gibi tene hafiflik verir. Gözenekleri küçülterek sıkılaştırdığından cildin alt tabakasında bakteri oluşmasını en aza indiren bu serum, deri dostudur. Detaylı bilgi için Jeuvenile websitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?