Reklam

İstifasından vazgeçen İYİ Partili isimden çarpıcı açıklamalar

Kayseri'de İYİ Parti Melikgazi Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Adnan Kenanoğlu, geçtiğimiz günlerde işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. İstifasından vazgeçen Kenanoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İstifasından vazgeçen İYİ Partili isimden çarpıcı açıklamalar
İstifasından vazgeçen İYİ Partili isimden çarpıcı açıklamalar Nehir
Bu içerik 193 kez okundu.
Reklam

İYİ Parti Melikgazi Belediyesi Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Adnan Kenanoğlu, geçtiğimiz günlerde işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek istifa ettiğini açıklamıştı. Yaptığı yeni açıklamayla istifa kararından vazgeçtiğini ifade eden Kenanoğlu, istifa sürecine ilişkin dikkat çeken detayları paylaştı.

“YÜRÜTMENİN DURDURULMASI KARARI SONRASI YAŞADIKLARIM…”

Kayseri'nin Melikgazi ilçesindeki Gültepe Mahallesinde bir parselde yapılan usulsüz imar değişikliğini yargıya taşıdığını ve bununla birlikte Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi ve imar değişikliği yapılan inşaat için yürütmeyi durdurma kararı verildiğini ifade eden Kenanoğlu, şunları söyledi:

* Kayseri 2. İdare Mahkemesinde 2020/1217 Esas numarası ile görülen davada Mahkeme Yürütmenin durdurulması talebimi kabul ederek ‘yürütmenin durdurulmasına’ karar verdi. Mahkeme süreci halen devam etmektedir. Nihai bir karar verilmemiştir.

* Açmış olduğum bu dava sebebiyle Gültepe Mahallesi 8906 ada 1,2,3 nolu parsellerde yapılan imar plan değişikliğini 06.03.2019 tarihli Melikgazi Belediye Meclis kararını (91 nolu karar) 13.05.2019 tarihli Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis kararının (128 nolu karar) iptal edilmesi için yapmış olduğum başvurulara ilişkin alınan yürütmenin durdurulması neticesinde neler yaşadığımı kamuoyunun takdirine sunuyorum.

“İNŞAAT İÇİN GÖSTERİLEN YEŞİL ALAN MİLLET BAHÇESİNDE GÖSTERİLMİŞ”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık