Reklam

En Güzel Kız Oyunlarını Burada Oynayın

En Güzel Kız Oyunlarını Burada Oynayın

En Güzel Kız Oyunlarını Burada Oynayın
En Güzel Kız Oyunlarını Burada Oynayın reklam
Bu içerik 333 kez okundu.
Reklam

 

Bilgisayar veya mobil cihazlar üzerinden oynanan oyunlar küçük yaştaki çocukların en büyük eğlence kaynağıdır. Zira çocukların büyük çoğunluğu boş vakitlerini ya bilgisayar, tablet, cep telefonu başında geçirmekte ve basit oyunlar oynayarak zamanlarını değerlendirmek istemektedirler. Bu noktada onlar için en uygun oyun türü de online oynanan html5 türü oyunlar olmaktadır. Çocuğum oyun oyna dediğinizde soluğu bilgisayar başında alan çocukların bu tercihleri hem boş vaktin değerlendirilmesi ve hem de el-göz koordinasyonu gibi eğitici oyunların tercihi ile anlam kazanmaktadır. Peki olaya özel pencereden baktığımızda kızlar için durum nedir?


Kızların büyük çoğunluğu ev temizliği, giysi giydirme, makyaj ve cilt bakımı gibi kendilerine hitap eden oyunlar oynamaktadır. Hele ki bu tür oyunları onların sevdiği karakterler ile oynaması onları daha da mutlu eder. Örneğin Barbie bunlara en güzel örnek olarak gösterilebilir. Bu tür sadece kızlara hitap eden oyunları nezih ortam farkı ile ücretsiz olarak oynatan sitelerin yeteri kadar olmaması ebeveynleri korkutmaktadır. İşte tam da bu noktada Kız Oyunları platformu bizim imdadımıza yetişiyor. Kızların oynamaktan haz alabileceği ne kadar oyun varsa onlara kolaylıkla ulaşabilecekleri, üyelik gerektirmeden ücretsiz oynayabilecekleri bir ortamı hazırlamış bile.


Mesela son zamanların en popüler mobil oyunu olan MovieStarPlanet yani kısaca MSP'ye dahi buradan bağlanmanız ve online oynamanız mümkün. MSP oyunu özelinde şunu da belirtmeden geçmek istemiyoruz. MovieStarPlanet yani MSP, 8-15 arası çocuk grubuna hitap etmektedir. Sanal dünyada kızların çok tercih ettiği bu oyunda kendi karakterini oluşturabilir, film yapabilir, sohbet edebilir, fotoğraf paylaşabilir, alış-veriş yapabilirsiniz. Elbette tüm bunları sanal ortam ve oyun düzeni içerisinde yapabileceğiniz komplike bir oyundur. Yine aynı oyun platformunun Msp Oyna sayfasından MovieStarPlanet oyununa bağlantı kurmanız mümkün. MovieStarPlanet komple bir oyun olarak geneli itibarıyla kızlara hitap etmektedir.


Kız oyunları ve harici tüm oyunlar için Ücretsiz Oyunlar platformu olan www.oyunlara.com oyun sitesine ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık