Reklam

TeknoŞehir Mağazası

TeknoŞehir mağazası, tüm Türkiye’ye internet üzerinden satış yapan ve Mardin ilinde yer alan bir elektronik mağazasıdır.

TeknoŞehir Mağazası
TeknoŞehir Mağazası v
Bu içerik 314 kez okundu.
Reklam

TeknoŞehir mağazası, tüm Türkiye’ye internet üzerinden satış yapan ve Mardin ilinde yer alan bir elektronik mağazasıdır. Geçtiğimiz günlerde TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı bir açıklamada bulundu. Ertaş, yapmış olduğu açıklamada kalitenin daima onlar için maksimum düzeyde olacağını söyledi. Ertaş, kaliteleri haricinde başka açıklamalarda da bulundu. “Özellikle sarf malzemelerimiz orijinal ya da muadil dahi olsa kalite bizim için çok önemli. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman yüksek seviye ve ön planda olmalıdır. Her marka telefonun onlarca modeli bulunsa dahi en azından Türkiye’de bulunan modeller için ihtiyaç duyulacak ürünleri mağazamızda bulunduruyoruz” dedi. Mardin’de bulunan TeknoŞehir mağazası https://www.teknosehir.com/  sayfası üzerinden satış yapmaktadır.

 

Cep Telefonunda Aksesuar Kullanımı

Cep telefonu aksesuar kullanımı bazen oldukça önem taşıyabiliyor. Cep telefonu aksesuarları koruyucu, telefonları her türlü darbeden koruyabiliyorken aynı zamanda da telefona dizayn olarak farklı bir görüntü katıyor. Cep telefonu kılıfı, ekran koruyucu gibi ürünler telefonu ön e arka kasa olarak gelebilecek her türlü darbeye karşı koruyor. Bazı aksesuarla ise eğlence amaçlı kullanılan aksesuarlardır. Bunlar ise kulaklık, hoparlör, ses sistemleri gibi aksesuarlardır. Müzik dinlemeyi seven, müzik dinleme hobisi olan bireyler için bu aksesuarlar kaçınılmaz bir son olabiliyor. Bir diğer kategori olan oyun kategorisi için de belli başlı aksesuarlar bulunuyor. Oyun konsolları, PlayStation’lar, oyun kumandaları da bu tür aksesuarlardandır. Masaüstü ya da diz üstü bilgisayarlar için de belli başlı aksesuarlar vardır. Bilgisayar kamerası, mouse ya da fare ve mouse pad gibi ürünler de bu kategorinin içerisinde yer alabilmektedirler.

 

TeknoŞehir Mağazasında Mevcut Olan Ürünler

TeknoŞehir mağazasında birçok ürün yer almaktadır. Her marka cep telefonuna ait aksesuarları olan bu mağaza, Türkiye’de yer alan tüm telefonlar için aksesuarlar üretmektedir. TeknoŞehir mağazasında telefonlar için yer alan telefon kılıfları, ekran koruyucuları, telefonun kesintisiz kullanılabilmesi için şarj kabloları, şarj cihazları, şarj adaptörleri, powerbanklar da mağazanın satışını yapmış olduğu ürünlerdendir. Ayrıca mağazanın sunduğu ürünlerin arasında kulaklık, hoparlör ürünleri de yer almaktadırlar. Bunun yanı sıra sadece telefon için değil tabletler için de belli başlı ürünler bulunuyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık