Clean-Alanya Koltuk Yıkama Hizmeti

Clean-Alanya Koltuk Yıkama Hizmeti

Clean-Alanya Koltuk Yıkama Hizmeti
Clean-Alanya Koltuk Yıkama Hizmeti reklam
Bu içerik 262 kez okundu.
Reklam

 

 

Evinizde en çok kullanılan mobilyalar tabiki koltuklarınızdır. Dolayısıyla koltuklarınızın sürekli temiz ve hijyenik olması sağlığınız açısından da önem taşır. Fakat genellikle koltukların temizliği, yapıları gereğince sadece dış yüzeyinin temizlenmesinden ibarettir. Halbuki sağlığınız için tehdit oluşturan akarlar(mayt) ve bakteriler koltuğunuzun iç kısımlarına doğru da nüfus ederler. Zaman içerisinde çoğalan bu mayt ve bakteriler sağlığınızı riske sokmaya başlar. Koltuklarınızda ağır kokular oluşabilir. Hatta bazı zamanlar kendinizi kaşıntılı hissetmeniz de gayet normaldir.

Biz CLEAN Koltuk Yıkama olarak;  koltuklarınızı kumaş cinsine  göre  koltuğunuzu, halınızı, kanepenizi, sandalyenizi, oturma gurubunuzu, mekan yatağınızı değerlendiriyoruz. Uygun kimyasallar, uygun ısıda kuru buharlı yıkama ve güçlü vakumlama yöntemleriyle; koltuklarınızı tertemiz ve %99 bakteri ve maytlardan arındırılmış bir halde sizlere teslim ediyoruz.  Kullanmış olduğumuz deterjanlar, yıkama makinelerimiz ve çalışanlarımız ile en kalitelisini hedefliyoruz.  Her ürün için özel şampuanlar bulunmaktadır. Tüm ürünlerin dokusuna derinlemesine nüfuz eden tam otomatik cihazlarla kir ve leke çıkarma işlemi yapılarak aynı zamanda hijyen sağlanır. Bu durumlara dayanarak ise müşterilerimize rahatlıkla güvence sunabiliyoruz. Kullandığımız deterjan kalitesi sayesinde koltuk temizlemeler ilk günkü gibi temiz olmasının yanı sıra mis gibi de kokacaktır.

 

Doğru temizlik metotları, doğru teknolojik araçlar ve hizmet içi eğitimlerden geçmiş personel sayesinde koltuklarınızda hiçbir leke kalmayacaktır

Koltuk yıkama yaptıranlar bu işlemin ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar. Evde yapılan temizliklerin koltukları temizlemediğinin farkına varırlar. Derinlemesine yapılan gerçek temizlikte koltukların renklerinin nasıl açtığını, koltuktan ne kadar fazla kir çıktığını gözleri ile görürler. Koltuk yıkama yaptıranlar koltuk yıkama işleminin değerini daha iyi anlarlar.

Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçin. Güvenli ve garantili temizlik isteyenlerin tek adresi olan Clean- Alanya koltuk yıkama  olarak  sizlere  hizmet vermekten gurur duyarız.  Profesyonel bir ekipmanla derinlemesine bir temizlik için teklif alın.

https://clean-alanya.com/

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?