Davetiyede Kırk Yılı Aşkın Deneyim!

Davetiyede Kırk Yılı Aşkın Deneyim!

Davetiyede Kırk Yılı Aşkın Deneyim!
Davetiyede Kırk Yılı Aşkın Deneyim! reklam
Bu içerik 291 kez okundu.
Reklam

 

Kurulumu 1978 yılında küçük bir işletme olarak, sadece kartpostal basımı bile, Hızır Aydın tarafından yapılan İnci Davetiye şimdilerde bulunduğu konumu yıllardır süregelen deneyim ve bilgi birikiminden alıyor. Elbette buna ek olarak da davetiye basımı kısmındaki kurulum tarihi 1984 yılına kadar da uzanıyor.

 Önce kartpostal ile başlayan çalışmaları, sonrasında tebrik posterleri, zarf mektuplar gibi seçeneklerle oldukça büyük ilerleme kaydediyor. Şimdi bulundukları konum da tam olarak bunun kanıtı sayılmakta. İnci davetiye kendi alanlarındaki gelişimlerini, yılların getirdiği tecrübe ile katlayarak devam ettirirken, her yıl daha da büyük adımlarla, sektördeki yerini korumaya hatta daha da genişletmeye de devam ediyor.

Davetiyelerinizde Farklılık ve Çeşitliliğin Adresi!

Düğün arifesinde yapacağınız seçimler kafanızı karıştırırken onlarca seçenek arasından sizi tanımlayan ve sizin olması gerekeni çok kolay bir şekilde bulabileceğiniz İnci Davetiye son zamanların en popüler davetiyelerini de basmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra davetiyelerdeki ince detaylar, şık tasarımlarla da göz kamaştırma konusunda üzerine yok.

Her tarz tasarımların bulunduğu, nasıl bir zevke sahip olursanız olun, sizi ve sevginizi yansıtacak bir davetiyeyi kesin olarak benimseme şansını da yakalıyorsunuz. Bunun yanı sıra pek çok içerik daha bulunduran, sadece düğün davetiyesi değil özel kartvizitler, VIP davetiye basımı gibi seçeneklere de el atan İnci Davetiye, çalışma prensiplerine de birebir uyum sağlayarak ilerlemelerini devam ettiriyor.

Davetiye Basımında Tecrübe Sahibi İnci Davetiye!

Sipariş oluşturma kısmında size net yüzde yirmi beş indirimin üzerine ekstra indirim imkanı da sunan İnci davetiye, davetiyelere ek olarak silikonlu mühür satışı da yapmaktadır. Ürün çeşitliliği ve farklılığı konusunda sıkıntı yaşamayacağınız gibi kargo kısmında da size herhangi bir sorun yaşatmayacaktır. Her ürün, sizin istekleriniz doğrultusunda özenle hazırlanmakta ve ücretsiz kargo imkanı ile size teslim edilmektedir.

Yurt içerisinde dağıtımı mümkün olmakla beraber yurt dışında da siparişlerin teslim edilmesi gibi bir durum söz konusudur. İnci Davetiye, davetiyeler konusunda hassas bir çalışma yürüttüğü gibi müşteri memnuniyeti kısmına da oldukça önem vermektedir.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?