ISO Belgesi İçin Danışman Hizmeti

ISO belgesi işletmelerde bulunması gerekli bir belge değildir fakat aslında olması da büyük bir avantaj kazandırmaktadır.

ISO Belgesi İçin Danışman Hizmeti
ISO Belgesi İçin Danışman Hizmeti v
Bu içerik 226 kez okundu.
Reklam

ISO belgesi işletmelerde bulunması gerekli bir belge değildir fakat aslında olması da büyük bir avantaj kazandırmaktadır. Yani zorunlu bir belge olmasa dahi bu kadar önemli bir belge çok azdır. Özellikle yurt dışı pazara açılmak isteyen bir işletme için olmazsa olmazdır. Günümüzde yerel pazarda bilinçli birçok işletme için de ISO belgesi şartı aranmaktadır. Siz de işletme olarak ISO belgesi sahibi olmak istiyorsanız danışmanlık hizmeti için doğru adreslerden bir tanesi Özkan Danışmanlık olacaktır. Profesyonel ekibi ve kısa sürede bulduğu çözümleriyle birlikte Özkan Danışmanlık bu işte bir numaradır diyebiliriz.

 

ISO Belgesi Alım Aşamaları

ISO belgesi almaya karar veren ve danışmanlık hizmeti alan bir işletme için gerekli yol rotası danışmanlar tarafından çizilecektir. İşletme küçük ya da büyük ölçekli bir işletme olsun fark etmeksizin bu tür durumlarda Özkan Danışmanlık çok kısa süre içinde ISO belgesinin alınmasını sağlayacaktır. ISO belgesini alan bir işletme de pazarda rakiplerine göre oldukça avantajlı bir konuma geçecektir.

ISO belgesi fiyatı da birçok değişkene bağlı olarak değişse de genel olarak 1.500 TL gibi bir ücretten söz etmek mümkündür. Bunun yanı sıra yine ISO belgesi 1 yıllık bir belgedir. Bu sebeple de 1 yıl dolduktan sonra işletmelerin yenilemek için gerekli başvuruları gerçekleştirmesi gerekecektir.

 

ISO Belgesi Fiyatları

ISO belgesi alacak olan kişiler için Özkan Danışmanlık birçok farklı ISO belgesi için hizmet vermektedir. Fakat birçok işletme için en popüler olan belge türlerinden bir tanesi de ISO 9001 belgesidir. Bu belgeye sahip olan bir işletmenin kalite yönetim sisteminde uygulaması gereken tüm adımları uyguladığı görülmektedir. Zaten bir işletme için en önemli hususlardan bir tanesi de budur. Bunun yanı sıra Özkan Danışmanlık işte bir işletmenin ISO 9001 belgesi alma aşamasında kalite yönetim sisteminde tür eksikleri olduğunu hangi unsurları değiştirmesi gerektiği gibi birçok konuda yardımcı olacaktır.

ISO 9001 belgesi fiyatı da 1.500 TL civarındadır ve bu belgeye sahip olmak işletmeyi her zaman bir adım önde tutacaktır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık