Volkan Demirel’den Kendi İsteği İle Gelen Veda!

Volkan Demirel’den Kendi İsteği İle Gelen Veda!

Volkan Demirel’den Kendi İsteği İle Gelen Veda!
Volkan Demirel’den Kendi İsteği İle Gelen Veda! reklam
Bu içerik 581 kez okundu.
Reklam

 

Taraftarları tarafından büyük bir destek gören Fenerbahçe bünyesinde yirmi yıla yakın süredir bulunan ve artık ismiyle bağdaştığını düşündüğümüz ünlü futbolcu Volkan Demirel, kendi isteği ile Fenerbahçe’den ayrıldığı açıkladı. Bu kısımla ilgili gerekli konuşmaları yapan Başkan Ali Koç, gerekli bilgilendirmeleri yaptıktan sonra Volkan Demirel’e de ayrı bir teşekkür konuşması yapıldı.

Ülkemiz içerisinde Fenerbahçe ile bilinen İsim Volkan Demirel veda konuşmasını yaparken de hem kendisi hem de taraftarlar tarafından büyük bir hüzün bulutuna tutuldu. Konuşmaları içerisindeki her cümlesiyle samimiyetini net bir şekilde hissedebildiğimiz futbolcu, ayrıca Fenerbahçe futbol tarihinde altın isimlerle yazılanlardan biri olarak bilinmiş ve bilinecektir.

Fenerbahçe’nin Volkan’ına Veda!

Veda konuşması içerisinde kullandığı cümlelerle aslında tüm Fenerbahçelilere ve bu kapsamda geniş dönemlerde yaşananlara da yer yer değinen Demirel, ayrıca başkan tarafından da oldukça büyük övgüler aldı. “Evinde yemek yediğim tek futbolcu.” Diyerek bahsetmeyi de ihmal etmezken, aslında çoğu futbolcudan ayrı tutuluşunu da net bir biçimde hissettirdi. Zaten diğerlerinden ayrı tutulmasına neden olan mazisi ve varlığının bir elmas değerinde olması ile Demirel, basın toplantısı düzenlenen nadir futbolculardan biri olarak takımdan ayrıldı.

Konuşmaları içerisinde milli takım ile ilgili olumlu dönütlerde bulunarak milli takım bünyesine girme ihtimaline de sıcak baktığını hissettirdi. Bu tarzda olan konuşmaları da aslında “Milli görev her şeyin üstündedir.” sözünden alınacak en doğru duygulardan doğan bir düşünceydi. trbet

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?