Yönetici Koçluğunun Faydaları– Karan Tugay Gönenç

Yönetici Koçluğu, kişilerin iş yaşamlarındaki hedeflerine odaklanır. Profesyonel hayatlarında sürekli, gözlemlenebilir değişim sürecini, tatmin, performans ve/veya öğrenme hedefleri kapsamında destekler.

Yönetici Koçluğunun Faydaları– Karan Tugay Gönenç
Yönetici Koçluğunun Faydaları– Karan Tugay Gönenç v
Bu içerik 254 kez okundu.
Reklam

Yönetici Koçluğu

Yönetici Koçluğu, kişilerin iş yaşamlarındaki hedeflerine odaklanır. Profesyonel hayatlarında sürekli, gözlemlenebilir değişim sürecini, tatmin, performans ve/veya öğrenme hedefleri kapsamında destekler. Yönetici koçluğu ile kendinizin yönetsel yönünüzü keşfeder, potansiyelinizin farkına varır ve en etkin şekilde kullanmayı öğrenirsiniz. Liderlik konusunda kendinizle ilgili yapılan çalışmalar, size yüksek yönetim bakış açısı kazandırır. Bu yöntem ile stratejik ve operasyonel konularda kolay, analitik, somut, bilimsel ve stratejik düşünebileceğiniz davranış tipleri geliştirir, çatışma ve kriz yönetimlerinde en kolay yolu seçebilirsiniz.

YÖNETİCİ KOÇLUĞU SİZE NELER KATAR ?


• Yönetim tarzınız, duruşunuz, verdiğiniz kararlar ve davranış biçiminiz açısından liderlik özellikleri göstereceksiniz.

• Çalışma performansını en etkin şekilde yönetebileceksiniz.

• Kişisel algılardan uzaklaşarak sadece konu ve amaca yönelik çalışma methodları ile çalışmaya başlayacaksınız.

• İkna, iletişim, farklı kişilikler ve zor durumlarla başa çıkma oranınız artarken, kaliteli yönetim konusunda somut ilerlemeler kaydedeceksiniz.

• Yönetimin aslında “iş” değil bir sanat olduğunu, içerisinde aynı zamanda bilimsel bir çok yöntemi de barındırdığını fark edeceksiniz.

• Strateji, hedef belirleme, planlama ve uygulamada verimli ve etkin bir hale geçiş yapacaksınız.

• Çalışan yönetimi, yönetici yönetimi, yönetimin yönetimi konularında farklı bakış açısı, farkındalık ve uygulamaya geçişi sağlayarak yönetim prensiplerinizi sizin ve şirketinizin değerlerine uygun bir halde yaşayacaksınız.

• Stresli bir iş yaşamından, iş yaşamının doğasını tüm doğallığı ile kabul edebilir bir hale geleceksiniz ve olumsuzlukları kendinizi yükseltmek adına kullanabileceksiniz.

KARAN TUGAY GÖNENÇ

Profesyonel Koç/Mentör / Motivasyon Konuşmacısı

www.karantugaygonenc.com

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık