Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al
Windows 10 Pro Satın Al reklam
Bu içerik 272 kez okundu.
ReklamDünya genelinde geçmişten bugüne yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip olan Microsoft Windows, geçtiğimiz 2015 yılı içerisinde yepyeni bir sürü ile karşımıza çıktı. Yıllardır bilgisayarlara tanımlamış olduğu sürümlere oran ile daha gelişmiş ve güncellemeleri yapılmış olan bu işletim sistemi, bilgisayarınızda saklı kalması gereken dosyaları dahi kolaylıkla muhafaza altına almanızı sağlıyor.

Sistem içeriğinde şifreleme özelliği sayesinde başka birilerinin görmesini ya da almasını istemediğiniz bilgisayarları saklı tutabilirsiniz. Ayrıca Windows 8 zamanında başlat menüsünden kaldırılan uygulama, Windows 10 Pro satın al işlemleri yeniden tanımlanıyor. Bu tanımlama ile birlikte sistem tarafından Cortana ismi verilen asistan özelliği de aktif hale gelerek birçok dosyaya sesli komut ile ulaşım sağlanabiliyor. Kararlı bir işletim sistemi olan Windows 10 Pro, beraberinde birçok sürümü de sizlerin hizmetine sunuyor.

Windows 10 Pro İle Yenilikçi Ç

Windows 10 Pro ile birçok yeniliğin ortaya çıkması, kullanıcıların memnuniyeti kazanmak için yeterli oluyor. Öyle ki Windows diğer sürümlerinde olduğu gibi Windows 10 Pro sürümünde de kişinin ihtiyacına ve kullanıcı kitlesine uyum sağlayan Windows 10 Home, Windows 10 Professional ve Windows 10 Enterprise uygulamalarını sunuyor. Windows 10 satın al işlemleriniz sonrasında ilgili ya da ihtiyaç duyduğunuz güncellemelerden herhangi birine göz atarak, aktif hale getirebilme ayrıcalığına sahipsiniz.

Ev ağınızda veya iş yerinizde kullandığınız bilgisayarların, kusursuz bir hizmet sunması için Windows 10 Pro en ideal seçenekler kategorisinde ön plana çıkıyor. Windows 10 yenilikleri bilgisayarınızda saklı kalması gereken dosyaların muhafaza edilmesinin yanı sıra hızlı bir işletim sistemi olması ile de zaman tasarrufu sağlıyor.

Windows 10 Pro Oyun Bilgisayarları

Windows 10 lisans satın al
işlemlerinde sadece dosya ve bilgi aktarımlarında verimlilik almanızın yanı sıra oyun bilgisayarlarınızda da faydasını görebilirsiniz. Öyle ki oyun tutkunları için DIRECTX 12, büyük bir önem taşır. Oyuncular oyun sırasında yaşayacakları donma ya da kesilmelerden hoşlanmazlar.

Windows 10 Pro yenilikçi detayları ile oyunlarda yaşadığınız problemleri de olumlu sonuçlara ulaştırıyor. Bilgisayarınızda olağanüstü tanımlanan efektler ile grafiksel bir oyun keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Windows 10 Pro oyun girdileri, oyun süresinde daha fazla kare, daha az bellek tüketimi, daha ayrıntılı görüş kalitesi sunar. Windows 10 Pro tanımlamış olduğu bu ayrıcalıklar ile oyun zevkinizi ikiye katlıyor.
 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?