Reklam

Türk Hava Yolları Ayrıcalığı

Türk Hava Yolları Ayrıcalığı

Türk Hava Yolları Ayrıcalığı
Türk Hava Yolları Ayrıcalığı reklam
Bu içerik 248 kez okundu.
Reklam

 

Çok uzun yıllardır, türkü halkına hem yurt içi seferlerde hem de yurt dışı seferlerde hizmetini sürdürmekte olan, Türk hava yolları firması ile yolculuklarınız artık daha keyifli olacaktır. Bilindiği üzere uzun otobüs yolculukları kişileri yorarken varacakları noktaya daha geç gitmektedir. Fakat uçak yolculuklarında yolcuların rahatını sağlamak amacıyla her türlü detay düşünülmüştür. Bu nedenle siz de hemen Türk hava yolları uçak bileti alıp, daha kısa sürede varmak istediğiniz şehre veya ülkeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türk hava yollarında hem yerli yolcularımızın hem de yabancı yolcuların en çok dikkatini çeken nokta hiç kuşkusuz uçakta verilen yemekler olmaktadır. Aşçıların büyük bir özenle hazırladığı ikramlıklar, her damak tadına hitap ederken yolculuk sırasında vücuda rahatsızlık ta vermez.

THY uçak bileti aldıktan sonra ve uçuşa başladıktan sonra personellerden kendi ihtiyacınıza yönelik yiyecekleri isteyebilirsiniz. Örneğin tansiyon hastaları için tuzsuz ve az yağlı yiyecekler sunulurken diyette olan kişiler için de diyet yemekleri verilmektedir. Bu sayede her zaman daha lezzetli ve daha sağlıklı gıdalara ulaşabilirsiniz. Sizler için ödüllü yemeklerin yanında helal sertifikalı yiyecekler sunar. Ülkemizden ne kadar uzakta olursanız olun, burada sizlere verilen hizmetler sayesinde artık yolculuklarınızda kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. 

Özellikle yaz aylarında daha fazla şehir ve ülke gezip görmek isteyen kişiler çok uygun fiyatlar sayesinde THY bilet alıp, görmek istedikleri yerleri oldukça uygun fiyatlara görebilirler. 

 

Gezip görme ve tatil planlarınızı asla ertelemeden Türk hava yolları ayrıcalığı ile rahat bir şekilde uçuşlarınızı yapabilirsiniz. Ama pek çok kişinin esas aklını karıştıran durumlardan biri pademi sürecindeki seyahatlerdir. Yani bu süreçte uçakta bulaş riskinin olmaması adına, gerekli hijyen konularına en ince detaylarına kadar özen gösterilmektedir. Uçaklarda ateş ölçer, izolasyon odası ve hastalığın bulaşma riskini ortadan kaldıracak tüm gerekli tedbirler alınmaktadır. Bu nedenle siz de uçuşlarınızda korku ve panik yaşamadan yolculuklarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon gibi durumlarda da sizlere belli yüzdeliklerle indirimler sağlanacaktır. Bu sayede varmak istediğiniz noktaya hem çok kısa bir sürede ulaşabilir hem de uygun fiyatlı olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık