Reklam

Bütün Kış Bitkilerinin Tadını Çıkarın

Bütün Kış Bitkilerinin Tadını Çıkarın

Bütün Kış Bitkilerinin Tadını Çıkarın
Bütün Kış Bitkilerinin Tadını Çıkarın reklam
Bu içerik 185 kez okundu.
Reklam

 

Ormanın boynunda çiçek açacak en erken şey nedir? Burada, kışın ortasında kardelenler ve karaca otları ortaya çıkar ve bize baharın geldiğini hatırlatmak ister. Bu kombinasyon, sezonun ilerleyen saatlerinde ortaya çıkan ve dolduran uzun ömürlüleri içeren gölgeli bir sınır için harika. Kardelenler küçüktür, ancak kolayca doğallaşır. Kümeler halinde yerleştirildiğinde en iyi şekilde ortaya çıkarlar ve zamanla bir boşluğu doldururlar. Bir kez kurulduktan sonra, bir küme onlarca yıl sürebilir.

 

Tip Yaprak dökmeyen çok yıllık Blooms Kırmızı benekli soluk sarı tek çiçekler kış ortasından ilkbahara kadar Işık Parçadan tam gölgeye Boyut 18 ila 24 inç uzun ve geniş Sertlik USDA bölgelerinde soğuğa dayanıklı 5 ila 9

Tip Ampul Blooms erken bahar geç kış aylarında beyaz çiçekler sallayarak Küçük Işık bölüm gölge Tam güneş Boyutu 6 ila 4. Boyunda, bitki metrekare başına 8 ila 12 ampuller. Ft. Sağlamlık USDA bölgelerde Soğuk cesur 3'ten 9'a

kış-bitki-kombinasyonları-Silverberry-Mugo-Pine-Japon-Sedge-Stacie-Crooks-Tasarım: Yaprak dökmeyen yapraklar ve ilginç ağaç kabuğu, kış bahçenize doku katar.

Yaprak dökmeyen yapraklar ve ilginç ağaç kabuğu, kış bahçenize doku katar. Kış Bahçesi fiyatları bitki seçimine göre değişiklik göstermektedir.

Çiçekler, renk patlamaları, ilginç ağaç kabuğu, yaprak dökmeyen yapraklar ve kontrast - bu kış bitkisi kombinasyonunda her şey var! Kış sonunda çiçek açan birkaç bitkiyi yaprak dökmeyen ve süs otları ile gruplayarak, sahneyi sezon açılışı olarak belirleyen canlı bir sahne yaratabilirsiniz. Fundalıklar gibi yer örtücü çalılar erken çiçek açar ve yılın geri kalanında yeşil kalır. İyi drene edilmiş asitli toprak (pH 4,5 ila 5.5) sağladığınız sürece, bir kez kurulduktan sonra oldukça kolaydırlar. Bitkileri kayaların arasına sıkıştırmak ve onları basamaklamak için yatağın kenarına dikmek d uvarın soğuk, sert görünümünü yumuşatır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık