Randle Önceliğinin Para Değil Knicks’te Sabit Kalmak Olduğunu Açıkladı!

Randle Önceliğinin Para Değil Knicks’te Sabit Kalmak Olduğunu Açıkladı!

Randle Önceliğinin Para Değil Knicks’te Sabit Kalmak Olduğunu Açıkladı!
Randle Önceliğinin Para Değil Knicks’te Sabit Kalmak Olduğunu Açıkladı! reklam
Bu içerik 455 kez okundu.
Reklam

 

New York Knicks forveti olan Julius Randle bu yaz döneminde dört yıllığı 117 milyon dolarlık bir sözleşme ile imzaya oturmuştur. Paradan çok her zaman sabit ve stabil bir şekilde kalmanın onun için öncelik olduğunu belirtmiştir. Randle aynı zamanda eğer önümüzdeki yaz için sözleşmesinin bitmesini bekleseydi 200 milyon dolarlık bir uzatma için uygun olabilirdi. Ancak 26 yaşında genç oyuncu motivasyonunun onun için daha farklı olduğunu belirtmiştir.

Paranın da önemli olduğunu söyleyerek yine de ailenin, mutluluğun, basketbol durumunun daha öncelikli olduğunu belirtmiştir. Bunun içinde stabil kalarak New York içerisindeki durumunu geliştirmeye öncelik verdiğini belirtmiştir. İki yıl önce de bu kulübe imza attığında vizyonunun bu yönde olduğunu belirtmiştir. Uzun vadeli olarak bir plana odaklanmak ve sıfırdan bir şeyler inşa etmek için uğraştığını dile getirmiştir.  betist giriş

Kariyeri zamanında oynarken de mutlu olmadığı zamanları da olmuştur. Bu konuda da her iki taraf da hak verse de sevmediği bir yerde çalışmanın oldukça zor olduğunu da dile getirmiştir. Kendisi ise şu an içinde olduğu durumdan oldukça memnun olduğunu ve yapmış olduğu işlemlerde bir hayli keyifli vakit geçirdiğini belirtmiştir. Knicks oyuncusu olduğu içinde oldukça memnun olduğunu dile getirmiştir.

Randle geçmiş olduğumuz sezonlarda 24.1 sayı, 10.2 ribuand ve 6.0 asist ile kariyerindeki en yüksek ortalamaları elde etmeyi başarmıştır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?