Reklam

Açık Hava Reklamcılığı ve Tabelalar

Açık Hava Reklamcılığı ve Tabelalar

Açık Hava Reklamcılığı ve Tabelalar
Açık Hava Reklamcılığı ve Tabelalar reklam
Bu içerik 111 kez okundu.
Reklam

 

Daha geniş bir kitleye hitap etmenizi sağlayan açık hava reklamcılığı, uzun vadede geri dönüşüm sağlayan ve en çok tercih edilen reklam faaliyetleri arasındadır.

Açık hava reklamcılığı için hedef kitlenizin telefonu, radyoyu açmasına ya da bir dergi, gazete almasına gerek yoktur. Açık hava reklamcılığı ile hiçbir güç harcamadan hedef kitlenizi reklamınıza sürekli olarak maruz bırakabileceğiniz bir reklamcılık faaliyetidir. Bu yönü ile diğer reklam türlerinden ayrılan açık hava reklamcılığı, kolay ve uzun vadeli reklam için oldukça tercih edilmektedir.

Reklamcılıkta Tabelalar

Ülkemizde tabela ve duvarların üzerine yapılan büyük çizimler ile başlayan açık hava reklamcılığı son birkaç yıldır daha da tercih edilmekle birlikte gelişmektedir. İnsanların günlük hayatlarında zaman geçirdiği açık alanlarda ve mekanlarda kullanılan açık hava reklamcılığı hem akılda kalıcılık sağlamaktadır hem de görsel ve büyüklük açısından reklamda doyumu gerçekleştirmektedir. Görüş alanı belirlendikten sonra yer seçilir ve hedef kitlenin yani tüketicinin görüş alanına girmesiyle beraber etki alanı başlamaktadır.

Açık hava reklamcılığının en bilinen türü ise tabeladır. Tabelalar açık alanda yer almaları ile her zaman göz önünde bulunmaktadırlar. İnsanların bir yer tercih ederken ilk baktıkları yer tabeladır. Tabelanın büyüklüğü, dizaynı ve kalitesi tercih edilen yer olmanızı sağlamakta ilk önemli etkenlerdir. Yani tabela başlı başına bir reklam ve hedef kitlenize ulaşmak için ilk önemli araçtır.

Tabelanın Önemi

Açık hava reklamcılığının en önemli ilk türü olan tabelalarda, işçilik oldukça önemlidir. Dolayısıyla tabela hizmeti alırken tecrübeli ve konusunda uzman firmalar ile çalışmayı tercih etmek gerekir. Font tercihi, renk tercihi, baskı çeşitleri ve montaj belli bir donanım ve uzmanlık isteyen konulardır.

İstanbul gibi bir şehirde ilk tercih edilen olmak için doğru tabela ve doğru tabela için de doğru bir firma ile çalışılmalıdır. İstanbul tabelacı firmalara bakacak olursak Redpen Reklam dikkat çeken firmalar arasındadır.

Işıksız ve ışıklı tabelalar, kutu harf tabela, pleksi tabela, kutu harf tabela, totem tabela, paslanmaz harf tabela ve kompozit tabela çeşitleri ile İstanbul’da hizmet veren RedPen Reklam sizlere aradığınız kalitede bir tabela tasarım ve üretim hizmeti sunacaktır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık