Bayrampaşa Veteriner Hizmetleri Pet Address

Bayrampaşa  Veteriner Hizmetleri Pet Address
Bayrampaşa  Veteriner Hizmetleri Pet Address reklam
Bu içerik 335 kez okundu.
Reklam

 

 

Bayrampaşa veteriner polikliniği olarak evcil hayvanınızın sağlığı bizim önceliğimizdir ve size mükemmel hizmet bizim hedefimizdir. Evcil hayvanlarınızın sağlığına ve esenliğine adanmış yüksek eğitimli bireylerden oluşan bir ekibiz. Teknisyenlerimiz ve destek ekibi üyelerimiz, evcil hayvanlara hak ettikleri şefkat ve saygıyla davranan hayvan severlerdir.

 

 Pet Address Veterinerlik Hizmetlerine Hoş Geldiniz

 

 Bayrampaşa veteriner hizmetleri, Yenidoğan mahallesinde bulunan ve tam hizmet veren bir hayvan veteriner kliniğidir. Misyonumuz, müşterilerimize ve onların köpek ve kedilerine sıcak, samimi ve profesyonel bir atmosferde olağanüstü veteriner bakımı sağlamaktır. Evcil hayvanların hayatımızda oynadığı özel rolü anlıyoruz ve tüylü arkadaşınıza bakmanıza yardımcı olmaya adadık.

 

 Bayrampaşa Acil Veteriner Hizmetleri

 

 Bayrampaşa Acil Veteriner Hizmetleri, köpek ve kedi aşıları, evcil hayvan diş bakımı, kıdemli sağlık muayenesi, koruyucu tıp, radyografi, cerrahi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere köpekler, kediler ve tavşanlar için acil bakım sunar. Pet Address acil veteriner kliniği 8 doktor ve 130'dan fazla sertifikaya sahiptir. Unutmayın ki sizler de veteriner Hizmetlerinde sadece bir müşteri değil, evcil hayvanınızın sağlık ekibinin önemli bir üyesisiniz. Güler yüzlü personelimiz, kişisel ilgi göstermeye kendini adamıştır ve siz ve evcil hayvanınız için ekstra yol kat etmeye çalışacaktır.

 

 Bayrampaşa Veteriner Kliniği ile Kaliteye Entegre Bir Yaklaşım

 

 Şefkatli veteriner bakımımız, evcil hayvanınızın rutin bir kontrole veya biraz daha ilgili bir ziyarete ihtiyacı olsun, sizin ve evcil hayvanınızın sakin, rahat ve desteklenmiş hissetmesine yardımcı olmak için her zaman oradadır. Pek çok ikram ve kulak arkası tırmalamanın yanı sıra, en seçici evcil hayvan ebeveynlerinin beklediği uzmanlığa ve yeniliklere de sahiptir. Pet Address Bayrampaşa kliniği Veterinerlik tıbbındaki her yeniliği gözden geçirir. İncelemeden geçen yeni prosedür ve ürünler, tüm hastane ailemiz için en iyi uygulamaların bir parçası haline gelmektedir.

 

 Pet Address Yerel Doktorlar, Birinci Sınıf Bakım

 

 Evcil hayvanlarınızın ailenizin büyük bir parçası olduğunu anlıyoruz. Evcil hayvanınızın sağlığı söz konusu olduğunda, yolun her adımında sizin için buradayız. Geniş kütüphanemiz, size ve evcil hayvanınıza uygun evcil hayvan ilaçları hakkında yararlı makaleler, vaka çalışmaları ve bilgilerle sürekli olarak güncellenmektedir.

 

 Birinci Basamak Veterinerlerimizden birinin zor bir durumda yardıma ihtiyacı olursa, Gelişmiş Acil Veteriner Bakım Merkezlerimiz ve kurul onaylı uzmanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Doktorlarımız bunu tek başlarına yapmıyorlar. Sadece bir Pet Address hastanesini ziyaret edin ve bunu kendiniz göreceksiniz. Her Pet Address çalışanı hayvanları sever. Hepimiz, hayvan sevgimizin, hastalarımıza şefkatli bakım ve saygıya dönüşmesini sağlamak için çok çalışıyoruz.

 

 Bayrampaşa Veteriner Hizmetleri:

 

 Evcil hayvanlarımızın ömrü kısadır, bu nedenle yıllık ile iki yılda bir fizik muayenenin önemini vurguluyoruz. Kontroller ve önleyici bakım sayesinde ciddi sağlık sorunlarının yakalanmasına ve hafifletilmesine yardımcı olabiliriz. Arkadaşlarınızın kendilerini en iyi şekilde hissetmelerini sağlamak için çok çeşitli veterinerlik hizmetleri sunuyoruz.

 

 -Ameliyatlar

 

 Veteriner Hizmetlerinde, bir evcil hayvana cerrahi bir işlem yaptırmanın bunaltıcı olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle hastaya özel anestezi, anestezi öncesi kan taramaları, anestezi izleme ve ameliyat sonrası ağrı yönetimi sunuyoruz. Evcil hayvanınız, o gün ameliyat için en iyi durumda olduğundan emin olmak için check-in sırasında muayene edilecektir. Sahipleri, teknisyenlerimiz ve doktorlarımızla soru sormaya ve endişelerini tartışmaya teşvik ediyoruz. Ameliyat sırasında evcil hayvanınızın kalp atış hızı, oksijen satürasyonu ve solunumu dikkatle izlenecektir.

 

 Teknisyenlerimiz, ameliyattan tamamen uyanana kadar evcil hayvanınızın yanında kalacak ve evcil hayvanınızın rahat bir şekilde iyileştiğini size bildirmek için her zaman arayacaktır. Kliniğimiz, spaying ve kısırlaştırmadan keşif amaçlı karın ameliyatlarına kadar çok çeşitli yumuşak doku ameliyatları sunmaktadır.

 

 -Radyoloji:

 

 Dijital radyoloji ekipmanımız, veterinerlerimizin kas-iskelet, kardiyovasküler, gastrointestinal, üreme ve idrar sistemlerini değerlendirmesine yardımcı olmak için yüksek kaliteli radyografiler (x-ışınları) alır. Bu hızlı ve paha biçilmez hizmet siz beklerken yapılabilir. Veteriner hekimlerimiz, evcil hayvanınızın özel problemini daha iyi anlayabilmeniz için dijital röntgenleri sizinle birlikte inceleyecektir. Radyograflar gerekirse e-posta yoluyla kurul onaylı radyologa gönderilebilir.

 

 -Ultrason:

 

 Ultrason, evcil hayvanınızın karaciğer, dalak ve böbrekleri gibi iç organlarını görmemizi sağlayan güvenli, invazif olmayan bir teşhis aracıdır. Ultrason görüntüleri, vücudun belirli bir bölgesine yönlendirilen yüksek frekanslı ses dalgaları tarafından üretilir. Ses dalgaları vücutta dolaşırken, evcil hayvanınızın iç organlarının üç boyutlu görüntülerini döndürür. Veteriner Hizmetleri, hastalarımız için temel ultrasonları sunmaktan mutluluk duyar. Ayrıca, kliniğimizin rahatlığında ayrıntılı ultrason tanı muayeneleri yapmak için kurul onaylı bir veteriner radyoloğuna erişimimiz var.

 

 Acı Yönetimi

 

 Hastalarımızın, insanlarla aynı koşullar altında ağrı ve rahatsızlık hissettiklerini anlıyoruz. Hayvanlarda ağrıyı hafifletmenin mükemmel hasta bakımı için hayati olduğuna inanıyoruz. Tüm cerrahi tahminler ağrı kesici ilaçları içerir çünkü evcil hayvanınızın rahatının bir masraf meselesi olmaması gerektiğini düşünüyoruz. Hastalar, bir ağrı yönetimi programının kendi özel ihtiyaçlarına göre uyarlandığından emin olmak için ameliyattan sonra dikkatlice değerlendirilir.

 

 Evcil Hayvanınızı Tanıyın

 

 Evcil hayvanınız için her yaşam aşamasında sağlık planları Pet Address tarafından özveri ile sağlanmaktadır. Köpeklerini ve kedilerini hayatlarının her aşamasında mümkün olduğunca sağlıklı ve mutlu tutmak için kapsamlı ve ekonomik bir yol isteyen evcil hayvan sahipleri için Bayrampaşa veteriner kliniği mükemmel çözümdür. İdeal sağlıklı yaşam yolunda evcil hayvanınızın olmasının değerini deneyimlemek ve tüm yıl boyunca sağlık ekibinize erişimin keyfini çıkarmak için bugün bizimle tanışabilirsiniz.

 

 Veteriner Poliklinik  Çalışmalarımız Hakkında

 

 Pet Address Poliklinik Çalışmaları, veterinerlik tıbbının sürekli ilerlemesi ve hayvanların sağlığı için ömür boyu süren tutkusu ve bağlılığının bir sonucudur. Veteriner hizmetleri, onlara ihtiyaç duyan evcil hayvanlar ve gelecek nesil evcil hayvanlar için bu diğer tıbbi tedavi ve prosedür seçeneklerini sunmaktan gurur duyar.

 

 Veteriner poliklinik çalışmaları, Pet Address hastanelerinin evcil hayvanınız için veteriner bakımında ön saflarda yer almasına ve evcil hayvanların yaşamlarını iyileştirmek ve hastalıkları, tedavi sonuçlarını ve yaşam kalitesini anlamak için kaliteli bakım vermesini sağlar. Klinik araştırmalar, mevcut başka bir seçenek olmadığında yeni bir tedavi için bir araştırmaya katılarak veya diğer evcil hayvanların yerel veteriner ofisinde yeni onaylanmış bir tedavi görebileceği ilerleyen yıllarda tüm evcil hayvanlara fayda sağlar.

 

 En Son Çıkan Gelişmiş Poliklinik Tedavi Yöntemleri Pet Address'te

 

 Bazen veteriner poliklinik denemeleri olarak da adlandırılan veteriner poliklinik çalışmaları, şu anda mevcut olmayan veya evcil hayvanınızın sağlığı için reçete edilmeyen tıbbi bakım veya tıbbi prosedürlere erişim sağlayabilir. Klinik çalışmalar, yeni tedavi seçeneklerinin keşfedilmesine, mevcut tedavilerin kullanılabilir kalmasına veya ilaçlar, tıbbi cihazlar ve diğer hasta tedavilerine ilişkin klinik çalışmalara dayalı yeni prosedürler geliştirilmesine olanak tanır. Bu klinik çalışmalardan toplanan araştırma verileri, evcil hayvanlar için daha güvenli, daha etkili tedavilere yol açar ve insan sağlığı alanında ilerlemelere dönüşür. Bayrampaşa veteriner, evcil hayvanınızın yaşamını uzatmaya ve zenginleştirmeye yardımcı olmak için bu kaynakları sunmaktan gurur duyar.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SEBİNUR “ESKİ MAHALLE” ADLI ŞARKISIYLA SONBAHAR AYLARINA DAMGA VURACAK!
SEBİNUR “ESKİ MAHALLE” ADLI ŞARKISIYLA SONBAHAR AYLARINA DAMGA VURACAK!
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı