Reklam

Plastik Palet

Plastik palet, Avrupa üzerinde daha yaygın olarak kullanılmakta olan plastik malzemelerdir.

Plastik Palet
Plastik Palet v
Bu içerik 148 kez okundu.
Reklam

Plastik palet, Avrupa üzerinde daha yaygın olarak kullanılmakta olan plastik malzemelerdir. Uzun ömürlü olması sayesinde ahşap paletlere göre daha fazla kullanılmakta olan plastik paletler, aynı zamanda hafif ve daha dirençli olması nedeni ile de tercih edilmektedir. Plastik paletler ile maliyet tasarrufu sağlamak da mümkündür.

Plastik Palet Özellikleri Nelerdir?

Plastik palet özellikleri, plastik paletlerin birçok alanda kullanılmasını nedenidir. Pek çok işlem için birbirinden farklı çeşitleri bulunmakta olan plastik paletleri web sitemizden kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Hızlı ve kolay bir şekilde temin edebileceğiniz plastik palet özellikleri ise aşağıda belirtilmektedir.

Rackable Palet

Rackable palet, güçlü plastik palet olarak tanımlanmaktadır. Zemin kaplaması bulunmayan açık raf sistemleri üzerinde inşa edilmekte olan bu palet tipi sadece ön ve arasında arka kiriş bulunmakta olan bir kiriştir. Seçenekleri ise ağır ve hafif yüklü olarak değişiklik göstermektedir.

StackablePalet

Bu paletler ile birlikte diğer yüklü paletlerin üst üste yüklere zarar vermeden yığın sağlayan güverte olarak tasarlanmıştır. Üç raylı paletlerin tek yönde olmak üzere üç yönde rayları bulunmaktadır.

NestablePalet

En popüler olan dağıtım paleti çeşitidir. Bu paletin popüler olmasının nedeni yer üstünlüğü sağlayarak tasarruflu olmasıdır. Bu palet zaman içerisinde zemin alanını maksimize etmek için kullanılmaktadır.

İhracat Paleti

Hem Stackable hem de Nestable versiyonları mevcut olan ihracat paletleri, ucuz plasti paletler olarak tek yönlü gönderilmektedir. Bu durumun dışında genel ışık depo ve depolama kullanımı için de tasarlanmış olan ihracat paletleri, maleyitenini en etkin paketinde 40’a 48 boyutlarında üretilmektedir.

Drum Paletler

Drum paletler olarak isimlendirilmekte olan plastik paletler, özellikle dört elli galon davulları işlemek üzere tasarlanmış olan palet çeşitleridir. Drum paletlerin kullanılabilmekte oldukları nitelikteki çeşitli ihracat çevreleme işlemlerini yapmak mümkündür.

Katı Güverte Paletler

Bulunmakta olan plastikleri, bu güvere ya da palet üstü katı plastik olarak bulunmaktadır. Bu plastikler mevcut olan çeşitli konfigürasyonlarda bulunabilmektedir. Seçenekleri takviye grupları ile beraber ağır yükleri ele alarak, anti ve yüzeyler kızak çevre dudakları yerde tutulacak şekilde kullanılmaktadır.

Plastik palet fiyatları ve ürün seçenekleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık