Reklam

E2 Yatırımcı Vizesi Hangi Avantajları Sunuyor?

E2 Yatırımcı Vizesi Hangi Avantajları Sunuyor?

E2 Yatırımcı Vizesi Hangi Avantajları Sunuyor?
E2 Yatırımcı Vizesi Hangi Avantajları Sunuyor? reklam
Bu içerik 185 kez okundu.
Reklam

 

Amerika sunduğu fırsatlar itibariyle dünyanın önde gelen ülkelerinden bir tanesi. Birçok kişi Amerika’ya gitmek için vize işlemlerini tamamlamanın ve daha kaliteli yaşam standartları yakalamanın hayalini kuruyor. E2 yatırımcı vizesi ile bunu başarmak mümkün. E2 yatırımcı vizesinin tüm avantajlarını gördükten sonra başvurular için ne yapılması gerektiğini araştırmaya başlayacaksınız.

Çok Düşük Ret Oranı

Vize başvuruları hangi ülke için yapılırsa yapılsın birçok farklı etmene göre değerlendirilir. Bu etmenlerden bir ya da birkaçını sağlamayan kişilere vize verilmez. Amerika da vize işlemlerinin oldukça katı bir şekilde yürütüldüğü ülkelerden bir tanesi. Birçok Amerika vizesinde ret alma oranı yüksektir. Ancak E2 vizesi %11 gibi düşük bir ret oranı ile karşımıza çıkar.

Çalışma Fırsatı Sunması

Amerika’ya gitmek için insanlar ciddi harcamalar yapmayı göze alırlar. Alınacak olan E2 vizesi yapılan harcamaları kısa süre içerisinde geri kazandıracaktır. Amerika rehberi üzerinden gerekli tüm bilgiler alınarak başvurular yapılırsa sonrasında Amerika’da çalışmaya başlanır. Herhangi bir sorun olmadan çalışma izni verilecek ve harcanan ücret hızlı bir şekilde geri kazanılacaktır.

Eğitim İçin Dolaylı Yoldan Yatırım

Aileler çocuklarının eğitim masrafları için belirli birikimler gerçekleştirirler. Yapılan birikimler çocukların yurtdışında okuması amacıyla yapılır. Eğer E2 vizesi alınırsa vizeyi alan kişilerin ailesi de Amerika’ya yerleşecektir. Böylece çocukların Amerika’da harika bir eğitim alması mümkün olur. Türkiye’de hangi eğitimi aldığı ya da yabancı dilinin düzeyi önemsizdir.

Dilediğiniz Kadar Uzatın

Vizeler alınırken en önemli etmenlerden bir tanesi kapsadığı süredir. Birçok vize 2 ya da 5 senelik olarak karşımıza çıkar. Bu vize süreleri uzatılabiliyor olsa da bazılarında belli sınırlar vardır. En fazla 2 defa uzatılabilen vizeler insanların hayatları boyunca aynı ülkede kalmasını engelleyebilir. Amerika vize işlemlerinde E2 vizesini tercih ederseniz dilediğiniz kadar vizenizi uzatabileceksiniz. 

Ekonomik ve Kotaya Tabi Değil

Vize başvurularında farklı seçenekler sunulur. Bu seçeneklerden birçoğu kotaya tabi tutulur. Her yıl Türkiye’den o vizeyi alacak kişi sayısı belirlidir. Ancak E2 vizesinde bir kota yer almaz. Üstelik 100 bin dolar gibi bir yatırım ile Amerika’da yaşamak mümkün olacaktır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık